Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Böcek’e asfalt teşekkürü

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KAPSAMINDA OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Başkan Böcek’e asfalt teşekkürü
27 Eylül 2018 - 16:36
banner

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı kapsamında okul ziyaretlerini sürdürüyor.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Z. Marsel Z. Denizhan Öner İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlere yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlı olmasını temennisinde bulundu.

Okul müdürü İbrahim Gürkan Aksungur ve öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Böcek, “2018-2018 eğitim-öğretim yılınız hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir eğitim sezonu geçirmenizi dilerim. Belediyemiz olarak sizlere elimizden gelen her türlü katkıyı sunmaya çalışıyoruz. Gelen talebinizi kısa sürede tamamladık. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz bizler için çok değerli” dedi.

Z. Marsel Z. Denizhan Öner Okul Müdürü Aksungur, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e okul bahçesinin asfaltlanmasından ve çevre düzenlemesinden dolayı teşekkür etti. Başkan Böcek’e öğrenciler yakın ilgi gösterdi. Başkan Muhittin Böcek, öğrencilerle sohbet ederek, başarılar diledi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim