Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek’e pazarcılardan tam destek

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı ve Hurma Mahallelerine iki yeni kapalı pazar yeriyle ilgili Antalya Semt Pazarcılar Odası’yla protokol yaptı.

Başkan Böcek’e pazarcılardan tam destek
02 Ocak 2018 - 12:46

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı ve Hurma Mahallelerine iki yeni kapalı pazar yeriyle ilgili Antalya Semt Pazarcılar Odası’yla protokol yaptı.

Konyaaltı Belediyesi inşa ettiği modern kapalı semt pazarlarıyla hem bölgeye değer katıyor, hem de pazar alış verişi yapan bölge halkını yazın güneşten kışın ise yağmur ve çamurdan koruyor. Konyaaltı’nda 6’ncı kapalı semt pazarını Öğretmenevleri Mahallesi’nde hizmete açan Konyaaltı Belediyesi, bölgeye yeni iki kapalı pazarı daha kazandırıyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı ve Hurma Mahalleleri’ne yapılacak olan kapalı semt pazarlarıyla ilgili Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz ile protokol yaptı. Konyaaltı Belediyesi Ahmet Tunç Salonu’nda yapılan protokole pazarcı esnafı da katıldı.

İki yeni pazar yeri daha

Başkan Muhittin Böcek, Uncalı Mahallesi’nde 4 bin 201 metrekare büyüklüğündeki 20 bin 263 ada bir parsel arsa üzerinde imar planı tadilatı yaptıklarını ve burayı son derece modern ve kullanışlı pazar yeri olarak yeniden planladıklarını söyledi. Bununla birlikte Hurma Mahallesi’nde 277 sokakta yer alan 4 bin 94 metrekare büyüklüğündeki 8 bin 880 ada bir parsel arsanın da yine kapalı pazar yeri olarak planlandığını ifade eden Başkan Böcek, bu pazar yerlerinin yapımı kararı için de meclisten tam destek aldıklarını kaydetti. Başkan Muhittin Böcek, Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz ile yaptıkları protokol ile de Pazar yerlerinin yapım işlerini hızlandırdıklarını söyledi.

Pazarcı esnafından tam destek

Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz, Hurma ve Uncalı Mahalleleri’ne yapılacak olan iki yeni pazar yeriyle ilgili yaptıkları protokole pazarcı esnafı olarak imza attıklarını söyledi. Başkan Muhittin Böcek’e yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eden İsmail Öz, yeni kapalı pazar yerlerin kısa sürede hizmete açılacağını söyledi.

Pazarcıların ‘En’lerine plaket

Konyaaltı Belediyesi ve Antalya Semt Pazarcıları Odası arasında gerçekleştirilen ‘protokol töreni’ sonrasında en nizami ve hijyenik pazar tezgahı sahibine de plaketi takdim edildi. Konyaaltı’nda kurulan pazar yerlerinde çiçekçilik yapan Murat Dağ, en nizami ve hijyenik pazarcı seçildi. Murat Dağ’a plaketini Başkan Muhittin Böcek takdim etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al