Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Çalık, yaylalardaki Seriklileri ziyaret etti

SERİK BELEDİYE BAŞKANI PROF. DR. RAMAZAN ÇALIK GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİ ‘NEREDE BİR SERİKLİ VARSA BİZ ORDAYIZ’ SLOGANIYLA YAYLAYA ÇIKAN VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ.

Başkan Çalık, yaylalardaki Seriklileri ziyaret etti
03 Eylül 2018 - 17:12

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık geleneksel hale getirdiği ‘Nerede bir Serikli Varsa Biz Ordayız’ sloganıyla yaylaya çıkan vatandaşları ziyaret etti. Başkan Çalık yayla ziyaretleri programı kapsamında, Antalya’nın Korkuteli ilçesi yaylalarına çıkan vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyerek yapılan hizmetler hakkında bilgi veren Çalık, “Nerede bir Serikli var ise biz oradayız. Yaptığımız hizmetlerin dışında da vatandaşlarımızı ziyaret edip, onlarla hasbihal ediyoruz. Eğer burada da bize düşen bir görev varsa yapmaya hazırız” dedi.

Korkuteli Şehitler Parkı’nda yapılan sohbette vatandaşlar da Başkan Çalık’ı aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirirken, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat