Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Genç, şoför esnafıyla bir araya geldi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay GenÇ, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın düzenlediği toplantıya katıldı.

Başkan Genç, şoför esnafıyla bir araya geldi
18 Ekim 2017 - 15:00

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay GenÇ, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın düzenlediği toplantıya katıldı.

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası, Döşemealtı’ndaki taksici, kamyonu ve nakliyeci esnafını istişare toplantısında bir araya getirdi. Toplantıya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Başkan Yardımcısı Zafer Yörük, mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda şoför esnafı katıldı.

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Antalya genelindeki 193’ncü taksi durağının Döşemealtı’nda açılacağını söyledi. Döşemealtı’nın ulaşım anlamında buna ihtiyacı olduğunu dile getiren Alkan,” Kuzeyin parlayan yıldızı, Döşemealtı’nı ve halkını seviyoruz. Belediye Başkanımız Turgay Genç’in Esnafımıza verdiği desteğe teşekkür ediyoruz” dedi.

Esnafla bir araya gelmeyi önemsediğini belirten Başkan Genç, önümüzdeki günlerde yapılacak oda seçimlerinde adaylara başarılar diledi. Başkan Genç, “Döşemealtı hızla gelişiyor. Biz de 3 yılda bu gelişime katkı koyacak projeler hazırladık ve büyük bir bölümünü de tamamladık. Hipodrom, otogar bölgemize geliyor. Hastanemiz kısa bir süre sonra hizmete açılacak. Bölgemize gelen bu yatırımlardan bölge esnafımızda halkımız da fayda görecektir” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -