Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Genç’e teşekkür belgesi

DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ, OĞUZ BOYLARI KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI MEHMET ÖZER, MARMARA YÖRÜK VE TÜRKMEN DERNEKLERİ YÖNETİCİLERİNİ AĞIRLADI.

Başkan Genç’e teşekkür belgesi
13 Kasım 2018 - 10:38
banner

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Oğuz Boyları Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Özer, Marmara Yörük ve Türkmen Dernekleri yöneticilerini ağırladı.

Başkan Turgay Genç, dernek yöneticilerine Döşemealtı Yörük Kültürü ile ilgili bilgiler verdi. İlçenin tarihi ve kültürel yapısı hakkında mini bir sunum yapan Belediye Başkanı Turgay Genç, kaybolmaya yüz tutmuş değerlere sahip çıktıklarını bu bağlamda, Yörük kültürünü ilçede yaşatmak için çalışmalar yaptıklarını anlattı.

Gebze Yörük Türkmen Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü işbirliğiyle, ’Kaybolan Değerlerimiz Yörük Kültürü ve Antalya Gebiz’de Yaşayan Yörükler’ başlıklı çalıştay için Antalya’da bulunan Oğuz Boyları Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Özer ve dernek yöneticilerini kabul eden Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’e Genel Başkan Özer, Yörük kültürüne ve kültürel değerlere sahip çıktığı için teşekkür belgesi verdi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -