Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Gül okul ve belediye çalışmalarını inceledi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, belediye tarafından okul ve camilerde yapılan bakım çalışmalarını yerinde inceledi. Gül’ü ‘Başkan Amca’ diye karşılayan anaokulu öğrencileri yapılan çalışmalar için teşekkür ettiler.

Başkan Gül okul ve belediye çalışmalarını inceledi
21 Ağustos 2017 - 12:38
banner

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, belediye tarafından okul ve camilerde yapılan bakım çalışmalarını yerinde inceledi.

Kemer Anaokulu’na giden Başkan Gül, minik öğrenciler tarafından sıcak karşılandı. Kendisine ‘Başkan Amca’ diye hitap eden miniklerle sohbet eden Başkan Gül, onlara bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Minik öğrenciler ise okullarının boyasını yapan Kemer Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Ardından Arslanbucak Mahallesi’ndeki Karakoyunlu Camii’ne giden Başkan Mustafa Gül, burada da Kur’an kursu öğrencileri ile buluştu. Caminin eksikliklerini gideren Kemer Belediyesi’ne teşekkür eden çocuklar, Başkan Gül ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. Başkan Gül, okulları yeni eğitim yılına hazır hale getirirken camilerde de temizlik ve bakım çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -