Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Sözen, Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’ni inceledi

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ İLE ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Başkan Sözen, Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’ni inceledi
23 Şubat 2018 - 15:52

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Çocuk Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 3 yıldır faaliyet gösteren Kreş ve Gündüz Bakımevi’ndeki 90 minik ve Çocuk Kültür Merkezi’nden eğitim alan 258 öğrencinin derslerine katıldı. Sözen, 32 öğretmenin gördüğü tüm sınıfları ziyaret ederek, çocuklarla sohbet etti. Ziyareti sırasında önce kreşteki miniklerle oyunlar oynayan Başkan Sözen, daha sonra Çocuk Kültür Merkezi’nde Türkçe, matematik, fen bilgisi, sosyal bilgiler, İngilizce, resim, drama, gitar, satranç, akıl oyunları, beden eğitimi, modern dans, halk oyunları ve rehberlik sınıfları tek tek gezdi.

Manavgat Belediyesi’ne bağlı Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’nin kentin büyük bir eğitim yuvası olduğunu belirten Başkan Şükrü Sözen, belediye olarak tüm imkanları çocuklar için seferber ettiklerini söyledi. Manavgat’ta göreve geldikleri günden bu yana eğitime büyük önem verdiklerini vurgulayan Başkan Sözen, kreş ve çocuk kültür merkezlerinin sayısını artıracaklarını kaydetti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat