Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Sözen’den kandil mesajı

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, ÜÇ AYLAR VE REGAİP KANDİLİ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.

Başkan Sözen’den kandil mesajı
21 Mart 2018 - 17:34

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, üç aylar ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Üç aylar ve Regaip Kandili dolayısıyla bir yayımlayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Hepimiz için son derece büyük önem arz eden, rahmet, mağfiret, bereket, sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü dolu özel bir zaman dilimine girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Regaip, Miraç, Berat ve Kadir geceleriyle taçlandırılan mübarek üç ayların hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yaşamımızda yeni bir heyecan ve canlılık kazandıracak olan bu mübarek ay ve geceler, ailemize, çocuklarımıza, vatanımıza ve Allah’a karşı görev ve sorumluluklarımızın olduğunu bir kez daha bizlere hatırlatmakta, yanlış ve kusurlarımızdan dönmemize yardımcı olmaktadır” dedi.

Üç ayların geçmişin muhasebesini yaparak, geleceğe azim ve enerji dolu bir şevkle atılmak için iyi bir imkan olduğunu vurgulayan Başkan Sözen, “Dinimizin bizden istediği; barış, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini, insani ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesini sağlamak görevimiz olmalı. Bu mübarek günlerde hayatımızda yeni sayfalar açarak, kardeşliğimizi kuvvetlendirmeli, hoşgörü, sevgi ve saygıyı elden bırakmamalıyız. Yoksullara ve kimsesizlere yardım eli uzatıp, anne, babamız, eş, dost ve akrabalarımızla ilişkilerimizi güçlendirmeliyiz. Sosyal barışın en güzelinin yaşandığı Manavgat’ımızda bu yaşam tarzı fazlasıyla mevcuttur. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Antalya ve Manavgat halkımızın üç aylarının ve Regaip Kandili’nin hayırlara vesile olmasını temenni eder, barış ve huzur içinde aydınlık mutlu günler dilerim.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al