Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Türel esnafla birlikte kavurma yiyip okey oynadı, bisiklete bindi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, 22’NCİ AHİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ VE AYAKKABICILAR ÇARŞISI AÇILIŞ TÖRENİNİN ARDINDAN BÖLGEDEKİ ÇOCUKLUK ARKADAŞLARI OLAN ESNAFI ZİYARET EDİP, OKEY OYNADI. BAŞKAN TÜREL, DAHA SONRA BİSİKLETİNE ATLAYIP ANTALYALILARI SELAMLAYARAK, BELEDİYENİN YOLUNU TUTTU.

Başkan Türel esnafla birlikte kavurma yiyip okey oynadı, bisiklete bindi
17 Eylül 2018 - 15:52

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 22’nci Ahilik Haftası Etkinlikleri ve Ayakkabıcılar Çarşısı açılış töreninin ardından bölgedeki çocukluk arkadaşları olan esnafı ziyaret edip, okey oynadı. Başkan Türel, daha sonra bisikletine atlayıp Antalyalıları selamlayarak, belediyenin yolunu tuttu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 22’nci Ahilik Haftası Etkinlikleri ve Ayakkabıcılar Çarşısı Açılış töreninin ardından bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Sobacılar Çarşısı’ndaki çocukluk ve mahalle arkadaşları olan esnafı ziyaret ederek, hal hatır sordu, bol kazançlar diledi.

Okey oynadı

Başkan Türel, esnafla birlikte kavurma pilav yedi. Türel, çocukluk arkadaşları eski futbolcu Ünal Gezer, Yenikapılı Bekir Dolgun, Zafer Türklü, Şener Türköz’ün işlettiği kahvede esnafla okey oynadı. Antalyaspor’un amigosu Miloş lakaplı Recep Güler de ‘Ben yancı olarak izleyeceğim’ diyerek oyunu sonuna kadar izledi.

Eski anılarla keyifli dakikalar

Başkan Türel, esnaf ziyaretine devam ederken, bıçakçı esnafının davetiyle çay içti. Eski mahalle arkadaşlarının da katıldığı çay sohbetinde eski anılar anlatıldı. Oldukça keyifli bir ziyaret gerçekleştiren Türel, ziyaretin ardından kaskını takıp, bisikletine atlayarak, Büyükşehir Belediyesi’nin yolunu tuttu. Başkan Türel’i bisiklette gören Antalyalılar, kısa bir şaşkınlığın ardından, sevgi gösterisinde bulundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al