Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Türel’den personele ve vatandaşa aşure ikramı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, MUHARREM AYI DOLAYISIYLA BELEDİYE PERSONELİNE VE VATANDAŞLARA AŞURE DAĞITTI. TÜREL, KENT MERKEZİ VE İLÇELERİNDE 35 BİN KİŞİYE AŞURE İKRAM EDECEKLERİNİ SÖYLEDİ.

Başkan Türel’den personele ve vatandaşa aşure ikramı
25 Eylül 2018 - 15:18

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Muharrem ayı dolayısıyla belediye personeline ve vatandaşlara aşure dağıttı. Türel, kent merkezi ve ilçelerinde 35 bin kişiye aşure ikram edeceklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel birlik, beraberlik ve paylaşımların arttığı Muharrem ayında belediye personeline aşure ikramında bulundu. Büyükşehir Belediyesi önüne park eden Mobil Aşevi’nde Başkan Türel’in kendi eli ile yaptığı aşure ikramına personelin yanı sıra vatandaşların da ilgisi büyük oldu. Aşure kazanı etrafında bir araya gelen çalışanlar ve vatandaşlar, aşurenin tadına baktı. Mobil Aşevi’nin bir sonraki durağı ASAT oldu. Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel aşure ikramı ASAT personeliyle de buluştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat