Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Uysal muhtarlarla bir araya geldi

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, MUHTARLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA DÜZENLENEN YEMEKTE “MURATPAŞA’YA VE MURATPAŞA SAKİNLERİNE İYİ HİZMET İÇİN ÇALIŞTIK. ALLAH’A ŞÜKÜR BAŞARDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM. ŞEHRİMİZİ DEYİM YERİNDEYSE ŞAHLANDIRDIK” DEDİ.

Başkan Uysal muhtarlarla bir araya geldi
20 Ekim 2018 - 11:18

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte “Muratpaşa’ya ve Muratpaşa sakinlerine iyi hizmet için çalıştık. Allah’a şükür başardığımızı düşünüyorum. Şehrimizi deyim yerindeyse şahlandırdık” dedi.

Muratpaşa Belediyesi, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Muratpaşa mahalle muhtarları ve aileleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ve Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sinan Demir, Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran ve Serik Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Barçın katıldı.

Muratpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akcan’ın konuşmasıyla başlayan gecede Kaymakam Arısoy ve Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Cephaneci’ye teşekkür çiçekleri takdim edildi.

2014 yerel seçimlerin üzerinden geçen yaklaşık 4.5 yıllık süre içinde Muratpaşa’ya ve Muratpaşa sakinlerine iyi hizmet için çalıştıklarını belirten Başkan Uysal, “Allaha şükür başardığımızı düşünüyorum. Şehrimizi deyim yerindeyse şahlandırdık. Yolumuzu değiştirdik, park ve bahçelerimizi 2 katılana çıkardık, yeraltı çöp konteynerleri, imar planları, sosyal hizmetlerimiz, yaşlılara yönelik çalışmalarımız, eğitim yardımlarımız, yatırımlarımız ve daha birçoğu.” diye konuştu.

“Ne mutlu bize”

Bunlarla birlikte insanları birleştiren, birbirine yaklaştıran bir yaklaşım içinde olduklarını belirten Başkan Uysal, milli ve dini bayramları, kültürel günleri hepsini ayrı ayrı önemsediklerini söyledi. Yılda 12 festival yaptıklarını ve bütün insanlarımıza bir nazarla bakarak Turunç Masa’yı araya herkese kamu hizmetini eşit ve adil bir şekilde ulaştırdıklarını belirten Başkan Uysal, “İnsanlarımızı kucakladık. Ne mutlu bize. Bundan güzel bir şey var mı? Yol arkadaşlığınız, desteğiniz için teşekkür ederim. Her birinizin Muhtarlar Günü’nü ayrı ayrı kutlarım.” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al