Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Uysal, Turunç Masa’da

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’IN BU HAFTA KONUĞU DEMİRCİKARA MUHTARI AYŞE PEÇEN OLDU.

Başkan Uysal, Turunç Masa’da
13 Aralık 2017 - 14:20

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek başladığı ‘randevusuz görüşme’ saatleri devam ediyor.

Uysal’ın, her hafta olduğu gibi bu haftada çarşamba mesaisine belediye fuayesinde yer alan Turunç Masa’da başladı.

“Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her çarşamba istisnasız devam eden randevusuz görüşme saatleri için Başkan Uysal, 08.15’te Turunç Masa’daki yerini aldı. Başkan Uysal, Turunç Masa görevlileri tarafından karşılanan komşularıyla tek tek görüştü.

Başkan Uysal’ın bu hafta konukları arasında Demircikara Muhtarı Ayşe Peçen de vardı. Peçen, mahallesinde kurulan Türk Sanat Müziği korosunun 20 Aralık’ta Antalya Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği yılsonu konserine Başkan Uysal’ı davet etti. Başkan Uysal, Muratpaşa’da sanat ve spor adına yapılan ne varsa amaçlarından birinin de sanatın ve sporun mahallere yayılmasını sağlamak olduğunu söyledi. Başkan Uysal, bu yöndeki çalışmaları dolayısıyla Peçen’i kutladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al