Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Uysal Yörük Toyuna katıldı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, DÜZLERÇAMI GÜVER UÇURUMU’NDA ANTALYA YÖRÜKLER DERNEĞİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİNCE DÜZENLENEN 25. YÖRÜK TOYU’NA KATILDI.

Başkan Uysal Yörük Toyuna katıldı
06 Mayıs 2018 - 16:58
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 25. Yörük Toyu’nun açılışına katıldı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Düzlerçamı Güver Uçurumu’nda Antalya Yörükler Derneği ve Büyükşehir Belediyesi işbirliğince düzenlenen 25. Yörük Toyu’na katıldı. Başkan Uysal, toy alanında kıl çadırlarını kuran Yörük Derneklerini ziyaret etti. Yörüklerin büyük ilgi gösterdiği Başkan Uysal, Yörük el sanatlarından örneklerin sergilendiği stantlarla da yakından ilgilendi. Muratpaşa Belediyesi’nin resmi açılış töreni için hazırladığı ay-yıldız motifli keşkeği büyük dikkat çekti.

Başkan Uysal, “Birbirimizden güç alıyoruz, Yörük kültürümüzün öğrettiği düsturlardan güç alıyor ve geleceğe doğru yürüyoruz” şeklinde devam ettiği konuşmasını Cahit Sıtkı Tarancı’nın “Memleket isterim” şiiriyle noktaladı.

Başkan Uysal, Yörük Toyu’nun ardından Bitlis Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Düzlerçamı’nda gerçekleştirdiği pikniğe de konuk oldu. Başkan Uysal, piknikte Bitlislilerle birlikte halay çekti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim