Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Uysal Zeytinköylü kadınlarla buluştu

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, “ZEYTİNKÖY İÇİN BİR ŞEY YAPMASI LAZIM” DİYEREK BİR ARAYA GELEN MAHALLELİ KADINLARA “SİZLERLE BİRLİKTE TOPLUMU SIRTLAYALIM VE MAHALLEMİZ İÇİN GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATALIM” DİYE SESLENDİ.

Başkan Uysal Zeytinköylü kadınlarla buluştu
25 Şubat 2018 - 11:28
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Zeytinköy için bir şey yapması lazım” diyerek bir araya gelen mahalleli kadınlara “Sizlerle birlikte toplumu sırtlayalım ve mahallemiz için güzel çalışmalara imza atalım” diye seslendi.

Başkan Uysal, Antalya’nın Yeşildere ya da bilinen ismiyle Zeytinköy Mahallesi’nde “Artık kadınların bir şey yapması lazım” diyerek biraraya gelen Zeytinköy Alevi Derneği Kadın Kolları’nı kabul etti. Meclis Üyesi Mustafa Çetin’in de yer aldığı ziyarette Kadın Kolları Başkanı Özlem Hakikat, mahallerinde Muratpaşa Belediyesi’nin odağında mahallelinin bulunduğu bir dönüşümün öncüsü olduğunu söyledi. Bu noktada artık Zeytinköylü kadınların da sorumluluk alması gerektiğini dile getiren Hakikat, “Bizler Muratpaşa Belediyesi’nin de desteğiyle kurslara katılmak istiyoruz” dedi.

“Kültür Merkezimizi sürekli verimli halde tutalım”

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Başkan Uysal, Zeytinköy’de birçok hizmetin ve projenin kısa bir dönem zarfında hayata geçirildiğini belirterek, “Son olarak Hacı Bektaş Kültür Merkezi’nin açılışının hep birlikte gerçekleştirdik. Birbirimize kenetlenip, Kültür Merkezimizi sürekli verimli halde tutalım. Biz bu merkezde eğitim ve kültür çalışmalarına sürekli devam edelim. Sizlerle birlikte toplumu sırtlayalım ve mahallemiz için güzel çalışmalara imza atalım” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co