Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Uysal’a teşekkür plaketi

ANTALYA’DA 20 ÜLKEDEN 175 SPORCUNUN KATILIMIYLA, ŞUBAT AYINDA İLKİ GERÇEKLEŞTİRİLEN TOUR OF ANTALYA BİSİKLET TURU YETKİLİLERİ, MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’A TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ.

Başkan Uysal’a teşekkür plaketi
03 Nisan 2018 - 11:00
banner

Antalya’da 20 ülkeden 175 sporcunun katılımıyla, Şubat ayında ilki gerçekleştirilen Tour of Antalya Bisiklet Turu yetkilileri, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür plaketi takdim etti.

Tour of Antalya Bisiklet Turu yetkilileri, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Uysal, “O heyecanı biz de Erdal İnönü Kent Parkı’nda düzenlene ödül töreninde yaşadık. Tour of Antalya gibi uluslararası alanda iddiası bulunan etkinliklere Antalya’nın turizmin çeşitlendirmesi, 12 aya yayılması konusunda ihtiyacı var. Bu ihtiyaca cevap verdiği için bu organizasyonda emeği geçen herkesi kutluyor ve teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bununla birlikte etkinliğini kent merkezi organizasyonlarını da önemli olduğunu belirten Başkan Uysal, “Bir ulaşım aracı olarak bisiklet konusunda farkındalık oluşturması ayrıca önemli. Muratpaşa Belediyesi olarak bu etkinliğe desteğimiz devam edecek” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co