Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Yücel, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’ni imzaladı

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL, MEMURLAR VE SÖZLEŞMELİ PERSONELLE İLGİLİ SOSYAL DENGE TAZMİNATI SÖZLEŞMESİ’Nİ İMZALADI.

Başkan Yücel, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’ni imzaladı
21 Aralık 2017 - 17:20
banner

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, memurlar ve sözleşmeli personelle ilgili Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’ni imzaladı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türk Yerel Hizmet-Sen Antalya Şube Başkanı İbrahim Görgün ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzaladı. Yapılan anlaşma, Alanya Belediyesi’nde görevli memurlar ve sözleşmeli personeli kapsarken sözleşmenin 01-01-2018 ile 31-03-2019 tarihleri arasında geçerli olacağı açıklandı.

Yücel: “Personelimize hayırlı olsun”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Personelimizin daha iyi şartlarda hizmet edebilmesini sağlamak için sendikamızla Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesini imzaladık. Memurlarımıza ve sözleşmeli personellerimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co