Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Yücel yayla sakinlerini ziyaret etti

ANTALYA (İHA) – ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL, YAYLALARI ZİYARET EDEREK YAYLA SAKİNLERİNİN BAYRAMINI KUTLADI.

Başkan Yücel yayla sakinlerini ziyaret etti
23 Ağustos 2018 - 16:20

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yaylaları ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutladı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eşi Yıldız Yücel ile birlikte Gökbel Yaylası Karakocalı mevkiinde yayla sakinleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Göbel’deki programın ardından Gören, Köseler, Basırlı ve Samsa yaylalarını ziyaret ederek yayla sakinlerinin bayramını kutladı. Yaylacılarla tek tek tokalaşarak sofralarına konuk olan Başkan Yücel, çocuklarla da yakından ilgilendi.

Başkan Yücel, “Her şey daha da güzel olacak”

Yaylalara her türlü hizmetin yapıldığını dile getiren Başkan Yücel, “ Her şey daha da güzel olacak. Artık asfalttan beton işine kadar kendimiz üretiyoruz. 4 yılda yayalarımızı ulaşılabilir yaptık. 800 km asfalt yaptık. Bu yılda 250 km yapacağız. 5 yılda bin kilometre asfalt yapmış olacağız. Ayrıca 300 kilometre yeni yol açtık. En ücra köşelere kadar hizmetlerimizi ulaştırdık. Bundan sonra her şey daha da güzel olacak” dedi.

Ziyaret ettiği yayalarda yayla sakinleri tarafından coşkuyla karşılan Başkan Yücel, her fırsatta Alanya’nın yaylalarını ziyaret ettiğini belirterek,“ Birinci bayram günü protokol ve merkezde vatandaşlarımızla bayramlaştık. Bayramın ikinci gününde ise vatandaşlarımızla buluşmaya devam ettik. Gökbel Yaylası Karakocalı mevkinde yayla sakinlerimizle öğle yemeğinde bir araya geldik ve vatandaşlarımızla bayramlaştık. Ardından Gören, Köseler, Basırlı ve Samsa yaylasını ziyaret ederek vatandaşlarımızın bayramını kutladık. Engin bir tevazu ile bizleri karşılayan değerli halkımıza teşekkür ederim. Tüm vatandaşlarımızın tekrar bayramını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim” şeklinde konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al