Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Yücel’den yeni yılın ilk bebeklerini hastanede ziyaret etti

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL, EŞİ YILDIZ YÜCEL İLE BİRLİKTE, HASTANELERDE DOĞAN, 2018 YILININ İLK BEBEKLERİNİ ZİYARET EDEREK,ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERDİ.

Başkan Yücel’den yeni yılın ilk bebeklerini hastanede ziyaret etti
01 Ocak 2018 - 10:24

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eşi Yıldız Yücel ile birlikte, hastanelerde doğan, 2018 yılının ilk bebeklerini ziyaret ederek,çeşitli hediyeler verdi.

Başkan Murat Yücel eşi Yıldız Yücel, 2018 yılının ilk dakikalarında ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ile iki özel hastaneyi ziyaret etti. Yücel, hasta ve yakınları ile hastane personelinin yeni yılını kutladı. Daha sonra doğum servisine geçen Yücel çifti, yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen bebeklerle de yakından ilgilendi.

Başkan Yücel, yeni doğum yapan annelere Alanya Belediyesi’nin hazırladığı, “Hoşgeldin Bebek” hediye paketlerini takdim etti. Başkan Yücel’in eşi Yıldız Yücel’de bebeklere altın takarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al