Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Bayram öncesinde sıcak asfalt

Bayram Öncesinde Sıcak Asfalt (ADEM DURMAZ/ ANTALYA-İHA)

Bayram öncesinde sıcak asfalt
30 Ağustos 2017 - 13:44
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Korkuteli Eski hastane caddesini Oyunyeri camiine kadar olan bin 310 metrelik caddeyi sıcak asfaltla buluşturdu. Eski Hastane caddesindeki bin 310 metrelik caddeyi asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, sürücülerin ve yayaların rahat ulaşım yapmalarına imkan sağladı. Sıcak asfalt Kurban Bayramı öncesinde tamamlanarak cadde trafiğe açıldı.

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç, Sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç, Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekip ve ekipmanıyla birlikte Hastane caddesine sıcak asfalt uygulandığını belirterek, “Sıcak asfalt çalışması Bayram sonrası Sanayi kavşağından Burdur Caddesi, çarşı merkezi, Elmalı Caddesi ve Esentepe kavşağına kadar devam edecek. Kurban bayramı sonrası sıcak asfalt olan caddemize 5 santim yüksekliğinde bir sıcak asfalt daha serilecek. ” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -