Bayram öncesinde sıcak asfalt | Antalya haber
SON DAKİKA
lösev
lösev

Bayram öncesinde sıcak asfalt

Bu haber 30 Ağustos 2017 - 13:44 'de eklendi.

Bayram Öncesinde Sıcak Asfalt (ADEM DURMAZ/ ANTALYA-İHA)

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Korkuteli Eski hastane caddesini Oyunyeri camiine kadar olan bin 310 metrelik caddeyi sıcak asfaltla buluşturdu. Eski Hastane caddesindeki bin 310 metrelik caddeyi asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, sürücülerin ve yayaların rahat ulaşım yapmalarına imkan sağladı. Sıcak asfalt Kurban Bayramı öncesinde tamamlanarak cadde trafiğe açıldı.

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç, Sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç, Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekip ve ekipmanıyla birlikte Hastane caddesine sıcak asfalt uygulandığını belirterek, “Sıcak asfalt çalışması Bayram sonrası Sanayi kavşağından Burdur Caddesi, çarşı merkezi, Elmalı Caddesi ve Esentepe kavşağına kadar devam edecek. Kurban bayramı sonrası sıcak asfalt olan caddemize 5 santim yüksekliğinde bir sıcak asfalt daha serilecek. ” dedi.

antalya haber