Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Belediye Başkan Adayı Karataş: ““Ortak akılla Yöneteceğiz”

AK PARTİ AKSU BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI DENİZ KARATAŞ, MUHTAR VE MAHALLELİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR.

Belediye Başkan Adayı Karataş: ““Ortak akılla Yöneteceğiz”
16 Kasım 2018 - 10:34

AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, muhtar ve mahallelilerle buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, Fettahlı Mahalle Muhtarı Ali Çiçek ve bölge sakinleriyle bir araya geldi. Aksu’nun yeni imara açıldığını ve şehirleşmeye başladığını ifade eden Karataş, “Yeşilkaraman’dan çıkmış inşaat mühendisi bir kardeşiniz olarak proje hazırlamayı, uygulamayı ve yaşanabilir hale getirmeyi en iyi bilenlerdenim. Aksu’muzu hep birlikte ortak akılla yönetmek için yola çıktık” dedi.

Karataş, “Tüm yatırımlarımı Aksu’ma yaptım. 97 bin ağaç diktim, hatıra ormanı oluşturdum. Karataş Mağarası’nı turizme açtık, bugün yeri geliyor günde bin 400 turist Yeşilkaraman’a geliyor. Düşünsenize bir köye günde bin 400 turist geldiğini, o köy kalkınmaz da ne olur? İşte bu doğrultuda yola çıkarak ekmeği, işi, aşı siz köylülerimizin ayağına getirmek için bu şerefli göreve talip oldum” diye konuştu.

Karataş, Batman’da şehit düşen Uzman Çavuş Ali Hekim için ailesi tarafından okutulan mevlide de katılarak şehit babası Hasan Hekim’e bir kez daha sabırlar diledi. Hekim ailesinin acısını yürekten paylaşan Karataş, tüm şehit ve gazilere minnet borçlu olduklarını ifade etti. Daha sonra Kurşunlu’da yaşamını yitiren Şadiye Bozlar ve Arzu Demir’in cenaze törenlerine katılan Deniz Karataş, acılı ailelere başsağlığı diledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al