Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Belek’te turizm araçları denetleniyor

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNE BAĞLI BELEK VE KADRİYE TURİZM MERKEZLERİNDE TAŞIMA ARAÇLARINA YÖNELİK KONTROLLER SIKLAŞTIRILDI.

Belek’te turizm araçları denetleniyor
21 Haziran 2017 - 17:41

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek ve Kadriye Turizm merkezlerinde taşıma araçlarına yönelik kontroller sıklaştırıldı.

Yaz sezonu açılması ve Ramazan Bayramının yaklaşması neticesinde,Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Turizm beldeleri Belek ve Kadriye‘de turizm taşıma araçlarına yönelik kontroller arttı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, Antalya İl Jandarma Komutanlığı ve Antalya Defterdarlığı işbirliğinde oluşturulan denetim ekipleri, Antalya ve ilçelerinde turizm sezonunun başlamasıyla birlikte Belek ile Kadriye mahalleleri arasında bulunan turizm caddesinde kontrol ve denetimleri yapılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı Ulaşım Denetim Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekiplerce  08.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilen denetim ve kontrolde, toplu taşıma araçları, ticari araçlar, umumi servis araçları ile korsan taşımacılık yapan araçlar denetleniyor.

Oluşturulan ekipler tarafınca kontrol sırasında eksik evrakı olan sürücülere ilgili kanun maddeleri gereğince idari para cezası yazdıklarını ya da araçları trafikten men ettiklerini belirten yetkililer, “Günlük ortalama 50 civarında araç kontrol ediyoruz. Günlük olarak kontrol etiğimiz araçlardan evrakları eksik olan yaklaşık 8 ile 10 adet araca da kanuni işlem yapıyoruz. Bu kontrollerdeki amacımız sürücülerimizin kanunsuz ve korsan taşımacılık yapmalarının önüne geçilmesidir. Bölgemize tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerimizin huzur ve güven içerisinde seyahat etmelerine önem veriyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat