Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Belirgin Elmacık Dolgusu

Belirgin Elmacık Dolgusu
01 Şubat 2023 - 13:00

Belirgin Elmacık Dolgusu

Belirgin elmacık kemikleri yüz güzelliğinin anahtar noktasıdır. Elmacık bölgesinin ideal hacimlerde olması güzel ters üçgen şeklini vererek yüzdeki altın oranın elde edilmesine imkan tanır. Yüzleri bu şekilde olan kişiler çekici alımlı ve daha genç olarak algılanır. Yaş ilerledikçe elmacık kemiklerinde kayıplar ve bu bölgeyi destekleyen yağ peteklerinde azalmalar sebebiyle yüz bu ters üçgenin görünümünü kaybeder. Bazı bireylerde bu durum doğuştan da olabilir. Elmacık dolgusu ile bu kayıplar eski haline getirilebilir.

Elmacık Dolgusu Nasıl Yapılır

Elmacık dolgusu yapmadan önce bu alanı uyuşturucu kremler sürülür ve yarım saat bekledikten sonra kanül vasıtası ile dolgu işlemi yapılır. Uygulama esnasında hastanın oturur pozisyonda olması işlemin daha dengeli yapılmasına olanak tanır. Her iki tarafa uygulanması 15 dakika gibi bir zaman alacaktır. Genel olarak birer milim dolgu yeterli olmaktadır.

Nadiren de olsa daha az ya da daha çok uygulanabilir. Ek tozların 10 ile 15 gün sonra kontrolde yapılması yeterli doz elde edilmesi için oldukça önemlidir. Elmacık dolgusu hakkında daha fazla bilgiye https://www.dryusuftopal.com/elmacik-kemigi-dolgusu/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr