Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Böbrek hastalarından Afrin’e atkı ve bere

AKDENİZ BÖBREK HASTALIKLARI VE ORGAN NAKLİ DERNEĞİ GÖNÜLLÜ ANNELERİ ZEYTİN DALI HAREKATI’NDAKİ ASKERLER İÇİN YAPTIKLARI BİN ATKI, BERE VE ELDİVENLERİ AFRİN’E GÖNDERDİ.

Böbrek hastalarından Afrin’e atkı ve bere
22 Şubat 2018 - 14:36

Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Derneği gönüllü anneleri Zeytin Dalı Harekatı’ndaki askerler için yaptıkları atkı, bere ve eldivenleri Afrin’e gönderdi.

Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Derneği Başkanı Mehmet Şahan, Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerler için atkı, bere ve eldiven hazırladıklarını söylerdi. Antalya Valiliğine atkı, bere ve eldivenleri teslim ettiklerini belirten Şahan, “ilk etapta 5 koli içinde bin tane gönderiyoruz. Daha sonraki aşamalarda bin bin olmak üzere toplam 5 bin tane göndereceğiz. Antalya’dan Afrin’e askerlerimize anne kokulu atkı, bere ve eldiven gönderiyoruz. Tırnakları incinmesin, yüzleri ve elleri üşümesin. Asker ve polisimiz için her zaman dua ediyoruz” dedi.

Dernek üyelerinin büyük ilgi gösterdiği çalışmaya üniversite öğrencileri de destek verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al