Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Boztaş: “Üyelerimizi e-ticaret yöntemiyle dünya ile buluşturacağız”

MANAVGAT TİCARET VE SANAYİ ODASI (MATSO) BAŞKANI AHMET BOZTAŞ, KURACAKLARI DİJİTAL PLATFORMDAKİ SANAL AVM İLE ÜYELERİNİN FİRMALARINI E-TİCARET YÖNTEMİYLE DÜNYAYLA BULUŞTURACAKLARINI SÖYLEDİ.

Boztaş: “Üyelerimizi e-ticaret yöntemiyle dünya ile buluşturacağız”
27 Mart 2018 - 16:40

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, kuracakları dijital platformdaki sanal AVM ile üyelerinin firmalarını e-ticaret yöntemiyle dünyayla buluşturacaklarını söyledi.

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, 1 Nisan Pazar günü Çağlayan Ortaokulunda gerçekleşecek olan organ seçimlerinde mavi listenin yeniden başkan adayı olarak seçim kampanyasını sürdürüyor. Boztaş, seçim çalışmalarını 5 yıldızlı hizmete devam sloganı ile gerçekleştiriyor.

Teknolojinin hızlı büyümesi ile her alanda olduğu gibi ticaret’te de büyük değişkenliklerin ortaya çıktığını kaydeden Boztaş, yeni dönemde internet üzerinde sanal bir AVM kuracaklarını, kuracakları sanal AVM de Oda üyelerinin e-ticaret yöntemiyle dünya ile buluşacağını söyledi. Boztaş, “Alt yapısını oluşturarak kuracağımız sanal AVM’de tüm üyelerimiz faydalanabilecekler. Sanal AVM’de tüm üyelerimiz kendi firmalarını ve ürünlerini tanıtarak e -ticaret yöntemiyle satış yapacaklar ve dünya ile rekabet edebilecekler” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -