Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Boztaş: “Üyelerimizi e-ticaret yöntemiyle dünya ile buluşturacağız”

MANAVGAT TİCARET VE SANAYİ ODASI (MATSO) BAŞKANI AHMET BOZTAŞ, KURACAKLARI DİJİTAL PLATFORMDAKİ SANAL AVM İLE ÜYELERİNİN FİRMALARINI E-TİCARET YÖNTEMİYLE DÜNYAYLA BULUŞTURACAKLARINI SÖYLEDİ.

Boztaş: “Üyelerimizi e-ticaret yöntemiyle dünya ile buluşturacağız”
27 Mart 2018 - 16:40
banner

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, kuracakları dijital platformdaki sanal AVM ile üyelerinin firmalarını e-ticaret yöntemiyle dünyayla buluşturacaklarını söyledi.

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, 1 Nisan Pazar günü Çağlayan Ortaokulunda gerçekleşecek olan organ seçimlerinde mavi listenin yeniden başkan adayı olarak seçim kampanyasını sürdürüyor. Boztaş, seçim çalışmalarını 5 yıldızlı hizmete devam sloganı ile gerçekleştiriyor.

Teknolojinin hızlı büyümesi ile her alanda olduğu gibi ticaret’te de büyük değişkenliklerin ortaya çıktığını kaydeden Boztaş, yeni dönemde internet üzerinde sanal bir AVM kuracaklarını, kuracakları sanal AVM de Oda üyelerinin e-ticaret yöntemiyle dünya ile buluşacağını söyledi. Boztaş, “Alt yapısını oluşturarak kuracağımız sanal AVM’de tüm üyelerimiz faydalanabilecekler. Sanal AVM’de tüm üyelerimiz kendi firmalarını ve ürünlerini tanıtarak e -ticaret yöntemiyle satış yapacaklar ve dünya ile rekabet edebilecekler” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co