Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Bu okulda hiçbir çalışan sigara kullanmıyor

Bu okulda hiçbir çalışan sigara kullanmıyor
24 Ağustos 2017 - 10:42
banner

Antalya’nın Kumluca ilçesinde bu yıl eğitime başlayacak olan özel bir eğitim kurumunun kreş ve anaokulunda çalışacak servis şoföründen hizmetlisine, öğretmeninden kurucu müdürüne kadar hiçbir çalışan sigara kullanmıyor.

Antalya’da bu yıl eğitime başlayacak özel bir eğitim kurumu örnek çalışmaya imza atıyor. 0-6 yaş grubu çocukların kreş ve anaokulu eğitimi alacağı okulun hiçbir çalışanı sigara kullanmıyor. 12 derslik bulunan kreş ve anaokulunda 12 öğretmen ve müzik, drama, bale gibi değişik branşlarda da öğretmen alımı yapılacak. Ayrıca 4 katlı okul öncesi eğitim kurumunda sınıf isimleri de ağaç isimlerinden oluşuyor. Bu amaçla çocuklara orman ve ağaç sevgisi aşılanıyor.

Eğitim kurumunun kurucu Müdürü Müjgan Çetin, “2 yıl önce böyle bir okul yapmayı planladık ve hayata geçirdik. Öğretmen ve diğer personel alımında aradığımız ilk şart alan mezunu ve işini seven kişilerden seçiyoruz. Çalıştıracağımız personelin sigara içmemesi de vazgeçilmez şartlarımızdan” dedi.

Kurumda görev yapacak öğretmenler de sigaranın sağlığa zararlı olduğunu, kendilerinin uymadığı bir kuralı öğrencilere anlatmakta zorluk çekecekleri için sigara içmeme kuralını desteklediklerini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co