Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Bursa’nın En İyi Diş Kliniği: Koru Diş!

Bursa’nın En İyi Diş Kliniği: Koru Diş!
11 Ekim 2018 - 18:50

Bursa’nın En İyi Diş Kliniği: Koru Diş!

Vücudumuzun bir parçası olan dişlerimiz, sindirimin ilk başladığı yer olduğu gibi aynı zamanda hem konuşmamızı etkiler hem de fiziksel görünümü de büyük derecede etkiler. Yeterince özen gösterilmemesi durumunda erken diş kayıplarına kadar birçok şikayet doğurabilecek durumla karşılaşabilirsiniz. Dişleri düzenli fırçalamak ve temizliğine özen göstermek dışında en az 6 ayda bir diş doktoruna görünmek diş sağlığı açısından büyük önem teşkil etmektedir. Dişinize gerekli olan tüm işlemleri Koru Diş Kliniği Bursa diş doktoru sayesinde güvenle yaptırabilmeniz mümkün. Gerekli olan tüm tedavi ve uygulamalar için uzman hekim bulacağınız Koru Diş’de tüm uygulamalar hasta şikayetleri gözetilerek uygulanmaktadır. En basit diş çekiminden çene cerrahisine kadar tüm uygulamaları bulabilirsiniz.

Bursa’da Diş Kanal Tedavisi

Koru Diş Kliniği Bursa diş doktoru açıklıyor;

Kanal tedavisi dişin iç kısmında bulunan sinirin ileri derecede hasar görmesi durumlarında uygulanan bir tedavi yöntemidir. Dişin içerisinde bulunan sinirlerin alınması, diş kökünün zararlı mikroorganizmalardan arındırılması ve doldurulması işlemidir. Kanal tedavisi sonrası dişin üstte kalan ve zarar gören kısmı uygun dolgu malzemesi ile kaplanarak diş estetik ve fonksiyonel bir duruma getirilir. Kanal tedavisindeki amaç dişin olabildiğince ağız içerisinde kalmasını sağlamaktır. Bu sayede kendi dişinizi kullanarak uzun süre çiğnemeye devam edebilirsiniz. Kanal tedavisinin doğru yapılması halinde dişinizi çok uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Yanlış bir uygulama ise dişinizdeki ağrının devam etmesine hatta diş kaybına neden olabilir.

Çocuk Diş Hekimliği

0-14 yaş arası olan çocuklarının diş sağlığı için Pedodonti bölümüne başvurmanız gerekir. Eğer Bursa’da iseniz Koru Diş Kliniği Bursa diş doktoru pedodonti alanında da hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Çocuğunuzun ağız ve diş sağlığını koruyup takip eden bu bölümde her türlü tedavi ve kontrol tedavilerinin gerçekleştiğini bilmenizi isteriz. Çocukların fiziksel gelişimlerine göre uygulanan tedaviler uzman hekim tarafından gerçekleştirilir. Diş sağlığı açısından koruyucu uygulamalar ile çocuğunuzun dişinin daha geç çürümesi sağlanır.

Bursa Estetik Kompozit Dolgu Tedavisi

Estetik dolgu işlemlerinin başında Kompozit dolgular gelmektedir. Tek seansta daha güzel bir gülüş elde etmeniz mümkün olmaktadır. Dişinizde çok büyük boşluklar bulunmuyorsa bu dolgu tüm dişler için uygun olmaktadır. Bursa diş doktoru ile diş renginize ve yapısına uyumlu olarak hazırlanan dolgu yapı gereği dişinizden ayırt edilemez. Bu da diş estetiği açısından önemlidir. Diğer bir dolgu malzemesi olan amalgam dolgulardan daha estetik görünmesi sebebi ile çok fazla tercih edilir.

Daha detaylı bilgi için : www.korudis.com web adresini ziyaret ederek tüm detaylara erişebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al