Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Erkek Slim Fit Gömlek Modelleri | www.efor.com.tr

Erkek Slim Fit Gömlek Modelleri | www.efor.com.tr
11 Ekim 2018 - 18:55

Slim Fit Gömlek

Erkeklerin günlük yaşamlarında ve özel anlarında vazgeçilmezi olan kıyafetler şüphesiz ki gömleklerdir. Gömleklerin oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de slim fit gömleklerdir. Slim fit gömlek, gömlek çeşitleri arasında oldukça rağbet edilen bir türdür. Çünkü bu gömlekler kişinin vücuduna tam olarak oturan gömleklerdir ve bu yönleriyle kusursuz bir şıklık sağlarlar. Çoğu erkeğin kurtarıcı parçalarından olan slim fit gömleklerle özgün bir tarz elde etmek ve girilen her ortamda şıklığa bir sıfır önde başlamak mümkündür.

Slim fit gömlekler aslında dar kesim diye ifade edilen gömleklerdir. Bu gömleklerin bel, omuz ve kol bölümleri kişinin vücuduna göre oturmaktadır. Daha çok fit olan ve vücudunun fiziksel yapısına güvenen erkeklerin tercih ettiği slim fit gömlekler spor kombinlere en çok yakışan kıyafetlerden bir tanesidir. Uzun ya da kısa kol seçenekleriyle her mevsim kullanılabilen slim fit gömleklerle hem konforlu hem de şık bir kombine sahip olmak mümkündür. Gömlekte uzun kol seven beyler slim fitin kusursuz şıklığı ve vücuda tam oturan yapısı sayesinde birbirinden farklı ve güzel olan kısa kol modellerini de sıklıkla tercih etmektedirler. Bu sayede her mevsim, uygun özelliklerde olan bir slim fit gömlek modeli bulmak ve böylece rahat bir tarz elde etmek mümkündür.

Erkek Slim Fit Gömlek

Erkekler arasında vücuda göre tam oturan diye bilinen erkek slim fit gömlek modelleri, belirli vücut ölçülerine sahip olan beylerin en sevdikleri modellerdir. Gardıroplarda baş köşede yer alan ve pek çok dış giyim ürünüyle harika kombinler oluşturulmasını sağlayan slim fit gömlekler sayesinde moda trendlerini yakalamak mümkündür. Erkeklerin gömlek seçimlerinde yaptıkları en büyük hatalardan biri bedenlerinden daha küçük ya da daha büyük bir gömlek modeli tercih etmeleridir. Slim fit gömlekler bu sorunu ortadan kaldıran kıyafetlerdir. Çünkü kişinin omuz, bel ve kol kısmına tam oturarak gereksiz bir darlık oluşturmazlar. Aynı zamanda kişi üzerinde daha bol da durmadıklarından dolayı kötü bir görüntü oluşmasına neden olmazlar. Bu sayede kişilere tam vücut ölçülerine göre bir şıklık sağlarlar.

Erkek Slim Fit Gömlek Modelleri

Erkek slim fit gömlek modelleri özellikle spor ceketler içinde harika duran kıyafetlerdir. Böylesine sportif bir şıklık sağlayan gömleklerin bazı modelleri ise takım elbise içine giyilmektedir. Spor-klasik şıklık sağlayan bu gömlek modelleri sayesinde takım elbiselerde özgün ve başarılı bir tarz elde etmek mümkündür. Takım elbiselerle kombin yapılan slim fit gömlekler genelde beyaz renktedir. Spor ceketlerin içine ise diğer parçalara göre uyumlu olan herhangi bir renk giyilebilir. Kış mevsiminde bolca kullanılan triko kazakların içine de giyilebilen slim fit gömlekler, kazak çıktığında da beylerin şıklıklarını korumalarına devam etmelerini sağlamaktadır. Sizler de son trend slim fit gömlek modellerine ulaşmak ve farklı kombinler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz www.efor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede en kaliteli slim fit gömleklere, uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al