Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Büyükşehir Belediyesi şehit Muhammet Çoban için mevlid okuttu

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MARDİN DARGEÇİT’TEKİ HAİN SALDIRIDA ŞEHİT OLAN JANDARMA UZMAN ONBAŞI MUHAMMET ÇOBAN İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTU. BAŞKAN MENDERES TÜREL’İN DE KATILDIĞI MEVLİDDE ÇOBAN VE TÜM ŞEHİTLER İÇİN DUALAR EDİLDİ.

Büyükşehir Belediyesi şehit Muhammet Çoban için mevlid okuttu
17 Kasım 2018 - 11:50

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Mardin Dargeçit’teki hain saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Çoban için Mevlid-i Şerif okuttu. Başkan Menderes Türel’in de katıldığı mevlidde Çoban ve tüm şehitler için dualar edildi.

Büyükşehir Belediyesi, 23 Ekim 2018 tarihinde Mardin’in Dargeçit ilçesinde silahlı çatışmada PKK’lı teröristlerce şehit edilen Antalyalı Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Çoban’ı unutmadı. Şehidin Muratpaşa İlçesi Yıldız Mahallesi’nde oturan annesi Aysel Sabuncuoğlu’nun evinin önünde gerçekleşen mevlidine Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Çoban ve tüm şehitleri için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Şehitler için edilen duaların ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından katılımcılara yemek ikramı yapıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al