Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Büyükşehir Kemer Liman Caddesi’nde rekor kırdı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, KEMER İLÇESİ LİMAN CADDESİ’NDE 5 AYDA TAMAMLAMA SÖZ VERDİKLERİ KENTSEL TASARIM PROJESİNİ TÜRKİYE REKORUNA İMZA ATARAK, 1,5 AY ÖNCE BİTİRECEKLERİNİ MÜJDELEDİ. 10 GÜN İÇİNDE PROJENİN BİTMİŞ OLACAĞINI İFADE EDEN TÜREL, “KEMER’İ YENİ SEZONA BOMBA GİBİ HAZIRLAMIŞ OLACAĞIZ” DEDİ.

Büyükşehir Kemer Liman Caddesi’nde rekor kırdı
05 Nisan 2018 - 18:40

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kemer ilçesi Liman Caddesi’nde 5 ayda tamamlama söz verdikleri kentsel tasarım projesini Türkiye rekoruna imza atarak, 1,5 ay önce bitireceklerini müjdeledi. 10 gün içinde projenin bitmiş olacağını ifade eden Türel, “Kemer’i yeni sezona bomba gibi hazırlamış olacağız” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç ve AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ile birlikte Kemer ilçesi’ndeki Büyükşehir Belediyesi yatırımlarını inceledi. Atatürk Caddesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Türel, daha sonra Liman Caddesi Kentsel Tasarım Projesi’ni gezdi. Söz verilen tarihten 1.5 ay önce tamamlanması beklenen proje ile ilgili bilgi alan Başkan Türel, esnafı da ziyaret etti. Esnafa, sabırları için teşekkür eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, görüş ve önerileri dinledi.

“Türkiye rekoruna imza attık”

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Menderes Türel, “Liman Caddesi’ndeki inşaatın son durumunu yerinde gördük. Fevkalade güzel gidiyor, arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Esnafa teşekkür ediyorum onların sabrı sayesinde Türkiye’nin en hızlı projesini tamamlıyoruz. Burada çalışmaya başladığımızda 7 Ocak’tı. Esnafa sözümüz aslında Mayıs sonuna kadar, 5 aylık bir sürede bu çalışmaları tamamlamaktı. Artık 10 günlük bir süre içinde buradaki işin büyük bir bölümü bitmiş olacak. Son rötuşlar kalacak. Böylelikle 5 ayda tamamlayacağız diye söz verdiğimiz projeyi 3,5 ay gibi belki de bir Türkiye rekoruna imza atarak, kısa bir sürede tamamlamış olacağız. Yeni sezona da Kemer’i bomba gibi hazırlamış olacağız” dedi.

“Kemer’i taş devrinden kurtardık”

Kemer girişinde devam eden sıcak asfalt çalışması hakkında da bilgi veren Türel, “Malum kilit taşı ile Kemer’in içerisine giriş, zaman zaman Kemer’de taş devri esprilerine neden oluyordu. Kemer taş devrini tamamlasın dedik. Benim tabirimle kaymak gibi yol dediğimiz sıcak asfaltla Kemer’in girişini düzenledik. O çalışmayı da tamamladık. 1 haftaya kadar bordürleri de tamamlanır” diye konuştu.

“Mustafa Gül muhatabım değil”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, bir basın mensubunun Kemer Belediye Başkanı’nın kendisi ile ilgili yaptığı açıklamayı hatırlatması ve değerlendirme istemesi üzerine, “Kendisi muhatabım değil” şeklinde cevap verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al