Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Cambaz Bir İpte Oynamaz

Cambaz Bir İpte Oynamaz
24 Kasım 2018 - 18:10

Cambaz Bir İpte Oynamaz

Gösteri dünyasında zevk ile izlenen gösteriler arasında yer alan sihirbazlık gösterileri ilgi odağıdır. Bu gösterilerde kullanılan malzemeler ve el çabukluğu ile yapılan hokkabazlıklar büyülü bir atmosfer yaratır. Gösteri dünyasında yer alarak ilginç ve farklı showlar sergileyen www.sihirbazcemaydin.com gösterileri öncelikli tercih edilecek profesyonelliktedir.

Hizmetler

Davetlerde farklı etkinliklerle zamanı yaşamak isteyenlerin sihirbaz gösterisi talepleri her geçen gün artmaktadır. Eğlence ve illüzyonist gösterilerin sergilendiği bu davetlere katılım gösteren site özel günler, doğum günleri ve kutlama partilerinde showları ile hizmet verir. İstanbul ve ilçelerinin tamamına sihirbaz hizmeti ile katılarak eğlence anlayışınızı değiştiren Sihirbaz Cem Aydın sizlerin de özel davetlerinize neden katılım göstermesin? Televizyon, reklamları, açılış programları, şirket organizasyonları ve ramazan organizasyonlarında başarılı performanslar sergilenmektedir.

İletişim

Yapılacak organizasyon programlarında görsel ağırlıklı showlar sergilenecek ise sihirbaz kiralama en isabetli karar olacaktır. Bu kararınızı uygulamak için sitede yer alan iletişim kanallarını kullanarak gerekli rezervasyon işlemlerini yapmak veya doğum günü için sihirbaz fiyatı sormak mümkün. Planlaması yapılan günde ekip ve ekipmanları ile hizmetlerini sergilemek için hazır bulunacak olan sihirbaz Cem Aydin ortama farklılık katacaktır. Asansör yüzük, mentaliz, levitasyon, close up gibi illüzyonist gösterileri hem beğenilmekte hem de öğrenmek isteyenler ile birlikte uygulamalı olarak yapılmaktadır. Gösteriler saatli olarak yapılmakta ve tekrarı olmamaktadır. Sahneye izleyicileri davet ederek onlarla birlikte interaktif bir şov gerçekleştirir. Davetli olunan organizasyonda sihirbaz Cem Aydin gösteri yapacak ise saatler öncesinden davette hazır bulunmak gerekir. Tekrarı yok.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al