Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Camiler ve Din Görevlileri Haftası

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE DİN GÖREVLİLERİ “CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI” NEDENİYLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası
06 Ekim 2018 - 17:32

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde din görevlileri “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle kahvaltıda biraraya geldi.

Kahvaltıya, Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, İl Müftüsü Osman Artan, İlçe Müftüsü Selim Yazıcı, din görevlileri ve eşleri katıldı. Karşıyaka Mesire alanında gerçekleşen kahvaltıda, İlçe Müftüsü Selim Yazıcı, “Haftanın tüm görevlilerimiz, teşkilatımız ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Hafta münasebetiyle camia olarak birlik ve beraberliğin, dayanışmanın pekiştirmek ve kaynaşmak için bu programın yapıldığını ifade eden Yazıcı, kahvaltıya katılan din görevlilerine teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -