Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Caner Erdeniz Kimdir?

Caner Erdeniz Kimdir?
30 Temmuz 2021 - 14:08

Basketbol denildiğinde akla gelen isimlerden biri olan Caner Erdeniz, magazine düşmesiyle birlikte oldukça fazla merak edilen bir kişidir. Caner Erdeniz’in magazin dünyasında yer almasına neden olan olay ise oyunculuk yapan Müge Boz ile nişanlanmış olmasıdır. Magazin dünyasında büyük ses getiren nişan, Caner Erdeniz’in daha fazla merak edilmesine neden olmuştur.

Caner Erdeniz Ne Zaman Doğmuştur?

25 Nisan 1987 tarihinde dünyaya gelen Caner Erdeniz, profesyonel olarak basketbol oynamaktadır. Caner Erdeniz’in babası olan Mehmet Erdeniz’de eski bir basketbolcudur. 2 metrelik bir boya sahip olan Caner Erdeniz’in sahalardaki pozisyonu kısa forvettir. Basketbolda ileri seviyelere ulaşan bu ünlü isim, magazinde de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Caner Erdeniz Nerelidir?

1987 doğumlu olan Caner Erdeniz, İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmirli olan basketbolcunun burcu ise boğadır. Oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Erdeniz, farklı takımlarda oynayarak kendini göstermiştir.

Caner Erdeniz’in Kariyeri

Basketbolcu olan Erdeniz, çeşitli takımlarda yer alarak kariyerini yükseltmeye çalışmıştır. Caner Erdeniz’in oynadığı takımların sırası şu şekildedir:

  • TED Ankara Kolejliler
  • Maliye Milli Piyango
  • TED Ankara Kolejliler
  • Beşiktaş Sompo Japan
  • TED Ankara Kolejliler
  • Acıbadem Üniversitesi SK
  • Eskişehir Basket

Caner Erdeniz’in kariyeri boyunca yer aldığı takım sıralaması bu şekildedir.

Caner Erdeniz’in Evliliği

Caner Erdeniz’in merak edilmesine neden olan durum, Müge Boz ile hayatlarını birleştirmesidir. Oyuncuyla olan ilişkisi ile gündemden düşmeyen basketbolcu, yaptığı evlilikten bir çocuğa sahip olmuştur. Caner Erdeniz ve Müge Boz çiftinin Vina adında bir kızları vardır. Gözlerden uzak olmayı seven Caner Erdeniz, düğününü Barcelona’da yapmıştır. 13 Haziran’da dünya evine giren Caner Erdeniz-Müge Boz, 24 Kasım’da da çocuklarını kucaklarına almışlardır.

Caner Erdeniz Hangi Takımda Oynuyor?

Caner Erdeniz’in bu güne kadar hangi takımlara girip çıktığı kronolojik sırası ile yukarıda verilmiştir. Eskişehir Basket takımının ardından Galatasaray’da yer alan Caner Erdeniz, kariyerine hala bu takımda devam etmektedir. Başarılı basketbolcu, sakin ve sessiz bir hayata sahip olsa da Müge Boz ile olan evliliği onu gündemden düşürmemektedir. Çift, aşklarını magazin dünyasına yansıtmaktan geri durmamaktadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al