Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Cartier Panthere Tasarımları

Cartier Panthere Tasarımları
29 Kasım 2022 - 22:00

Cartier Panthere Tasarımları

Cartier Panthere modelinin ilki 1904 senesinde tasarlanıp satışa sunulmuştur. Bu zarif model cartier firmasının sembolü olarak bilinen panterden ilham alır. Altın ve elmas kullanılarak tasarımı yapılan panthere modelleri yuvarlak veya dörtgen kasalı seçenekler sunuyor. Mücevher’in görselliğini en iyi bir şekilde yansıtan Cartier tasarımlarıdır. Koleksiyon içinde çok yüksek değeri olan saatlerin olduğu gibi günlük kullanıma uygun modelleri de mevcuttur.

 Beyaz ve sarı altın gül rengi ya da bikolor gibi renk seçenekleri vardır. Pırlanta veya elmas gibi değerli taşlar ile tasarlanan üst düzey cartier pantheremodellerinin değeri olduğu kadar imajı da oldukça popülerdir. Panterin zarif ve asil yürüyüşünü yansıtan tasarım çizgisi bütün modellere yansımıştır. Paslanmaz çelikten olan modellerde de ikonik tasarım ön plana çıkar.

Asaletin Zarafete Dönüştüğü Cartier Panthere Saat Çeşitleri

Panthere modellerini 3 farklı statüde incelendiği görülür. İlk olarak çok yüksek değerlerde olan 200’ün üzerinde elmas ile süslenmiş tasarımlardır. 2 olarak daha mütevazı bir lüksü yansıtmış olan altın ve elmas beraberliğidir. 3 olarak ise paslanmaz çelik ve altın kombinasyonu olan tasarım modellerdir. Mücevher saat tasarımı panthere koleksiyonu en değerli parçalarıdır. 18 ayar altından tasarlanıp üretilen ve safir taş ile süslenen model ise daha orta düzey bir model olarak karşımıza çıkar. Asıl ve zarif tasarım ikonu olan cartier panthere modellerinden istediğiniz parçayı https://www.entropia.club/tr/panthere-de-cartier-kadin/ sitesinden temin edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat