Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Celal Uzunkaya Başkanlığında 2019’un İlk Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

Celal Uzunkaya Başkanlığında 2019’un İlk Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi
02 Ocak 2019 - 14:50

Emniyet Genel Müdürü Sayın Celal Uzunkaya başkanlığında düzenlenen 2019 yılının ilk Koordinasyon Toplantısı, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarının katılımıyla bugün saat 09.30’da gerçekleştirildi.

İl Emniyet Müdürleri, Teftiş Kurulu Bölge Başkanları, Özel Güvenlik Denetleme Bölge Başkanları ve  Polis Moral Eğitim Merkezi  Müdürlerinin video konferans yöntemiyle dahil olduğu toplantıdaki konuşmasına yeni yılda görev alan tüm personele teşekkürlerini ileterek başlayan Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya  mezun olan ve görevlerine yeni başlayan personele de başarılar diledi.

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, 2018 yılında uyuşturucu, terörle mücadele, asayiş ve kaçakçılık gibi operasyonel birimlerce gerçekleştirilen uygulamalarda büyük başarılar elde edildiğini belirtti.

Terörle mücadelede alınan güvenlik tedbirlerinin gözden geçirildiği toplantıda, PKK FETÖ, DAEŞ ve tüm terör örgütlerine karşı gösterilen mücadelenin 2018 yılında olduğu gibi 2019’da da titizlikle ve kararlılıkla sürdürüleceği vurgusu yapıldı.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde ve esnasında alınacak güvenlik önlemlerine de değinen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, “Oy kullanacak vatandaşların güvenliği sağlanarak, seçim merkezlerinde ve sokaklarda duyarlı ve dikkatli olunacaktır.”  dedi.

Konuşmasının devamında Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, 19 Ocak’ta başlayacak olan spor müsabakalarında güvenliğin ve denetimlerin daha da arttırılarak devam edeceğini ve herhangi bir aksaklığa sebebiyet verilmemesi gerektiğini ifade etti.

Emniyet Teşkilatı olarak 2019 yılı hedeflerinden bahseden Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, çarşı ve mahalle bekçilerinin genel asayişin ve kamu düzeninin sağlanması, suç oranlarının düşmesinde polisimizle koordineli bir şekilde çalışmalarının önemli bir rolü olduğuna değindi.

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, toplantının sonunda il emniyet müdürleri ile istişarede bulunduktan sonra ülkemizde her alanda özveriyle görev yapan personele bir kez daha teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat