Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Çetin, TSYD Yönetimini ağırladı

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI DAVUT ÇETİN, TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ (TSYD) ANTALYA ŞUBESİ YENİ YÖNETİMİNİ AĞIRLADI.

Çetin, TSYD Yönetimini ağırladı
21 Mart 2018 - 16:14
banner

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi yeni yönetimini ağırladı.

TSYD Antalya Şubesi yeni yönetimi ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti. Şube Başkanı Şifa Çiçek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlayan Çetin, Antalya’nın Türkiye’nin en önemli spor kentlerinden biri olduğunu söyledi. Kentin pek çok anlamda önemli spor yatırımlarının olduğunu ifade eden ATSO Başkanı Davut Çetin, “Antalya’da yapılan spor organizasyonlarının duyurulmasında ve tanıtılmasında TSYD’nin büyük önemi var. Bu açıdan sizlere büyük görev düşüyor” şeklinde konuştu.

ATSO’nun 11 yıldır devam ettirdiği Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları’nın kent için önemli bir spor organizasyonu olduğunu dile getiren TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, “Bundan sonra ATSO ile birlikte bu ve buna benzer organizasyonların içerisinde yer almak isteriz. ATSO’nun burada genç sporculara verdiği destek oldukça önemli. Umarız daha uzun yıllar devam edecek bir organizasyon olacaktır” dedi. TSYD Antalya Şubesi olarak önümüzdeki dönem hedeflerini ve projelerini de aktaran Çiçek, görüşmenin sonunda Başkan Davut Çetin’e günün anısına TSYD Antalya Şubesi adına bir tabak hediye etti.

ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Kan, Yönetim Kurulu Üyeleri Tülin Özkan, Akın Akay Akıncı, Rana Demirer, Ali Bal ve Sarper Dermut’un katıldığı görüşmede Başkan Davut Çetin, derneğin yeni yönetimine başarılar diledi. ANSİAD’ın Antalya için önemli bir STK olduğunu ifade eden Başkan Davut Çetin, “ANSİAD ile her zaman ortak projelerin içerisinde yer aldık. Geçmişte olduğu gibi bu çalışmalarımız gelecekte de devam edecek” dedi. ANSİAD’ın projelerini yakından takip ettiklerini de söyleyen Başkan Davut Çetin, “Sadi Kan Başkan ve yönetiminin de aldığı bayrağı çok daha ileriye götüreceğinden şüphem yok” şeklinde konuştu.

Başkan Davut Çetin’in ardından söz alan ANSİAD Başkanı Sadi Kan, yeni yönetim kurulu olarak çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co