Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

CHP gecikmeli olarak kirasının bir kısmını ödedi

ANTALYA’NIN AKSU İLÇESİ’NDE 70 YAŞINDAKİ MEMDUH ÇETİN’İN EŞİNE AİT BİNADA KALAN VE 14 AYLIK KİRAYI ÖDEMEDEN BAŞKA BİR BİNAYA ÇIKTIĞI İDDİA EDİLEN CHP İLÇE ÖRGÜTÜNÜN KİRANIN BÜYÜK KISMINI ÖDEDİĞİ VE GERİ KALAN KISMININ İSE ÇARŞAMBA GÜNÜ ÖDENECEĞİ ÖĞRENİLDİ.

CHP gecikmeli olarak kirasının bir kısmını ödedi
22 Eylül 2018 - 14:44

Antalya’nın Aksu İlçesi’nde 70 yaşındaki Memduh Çetin’in eşine ait binada kalan ve 14 aylık kirayı ödemeden başka bir binaya çıktığı iddia edilen CHP ilçe örgütünün kiranın büyük kısmını ödediği ve geri kalan kısmının ise Çarşamba günü ödeneceği öğrenildi.

Aksu İlçesi’nde yaşayan Memduh Çetin (70) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aksu ilçe örgütünün 14 aylık kirasını, 750 TL’ye yakın su parasını ve 125 TL elektrik faturasını ödemeden başka bir binaya taşındığını iddia etmişti. CHP İlçe Başkanlığından 2016 yılında kirasını aldığını fakat 2017 yılına ait kiralarını alamadığını iddia eden Memduh Çetin, 14 aydır kirasını alamadığından şikayet etmişti. Konunun kamuoyunda yer edinmesinin ardından kirasının büyük çoğunluğunu ödendiğini belirten Memduh Çetin, “Çıkan haberlerin ardından kiramın büyük çoğunluğunu ödediler. İlçe Başkanı geri kalan kısmının ise Çarşamba günü ödeneceğini belirtti. Bu daha önce de yapılabilirdi” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat