Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Konyaaltı Kitap Fuarı’nı gezdi

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN TOPLU AÇILIŞ VE YENİ PROJESİNİN TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILMAK ÜZERE ANTALYA’YA GELEN CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, TOPLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENİNİN ARDINDAN “OKUMAK LAZIM!” SLOGANIYLA KAPILARINI AÇAN 8. ANTALYA KONYAALTI KİTAP FUARI’NI ZİYARET ETTİ.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Konyaaltı Kitap Fuarı’nı gezdi
25 Kasım 2017 - 18:33

Muratpaşa Belediyesi’nin toplu açılış ve yeni projesinin temel atma törenine katılmak üzere Antalya’ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplu açılış ve temel atma töreninin ardından “Okumak lazım!” sloganıyla kapılarını açan 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, kitap fuarında çocukları severken, stantları ziyaret etti.

Muratpaşa Belediyesi’nin toplu açılış ve yeni projesinin temel atma törenine katılmak üzere Antalya’ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 210 yayınevi, 52 stant ve 133 yazarın yer aldığı 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nı ziyaret etti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ziyareti esnasında, fuar alanında bulunan çocuklardan bazılarını severken, bazı vatandaşların özçekim teklifini geri çevirmedi. Stantları gezen Kemal Kılıçdaroğlu’na kitaplar hediye edildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha sonra partililer ile birlikte fuar alanından ayrıldı.

Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, Konyaaltı Belediyesi tarafından Pınarbaşı Mahallesi Sağlık İl Müdürlüğü yanında yapımı tamamlanan ve 3 bin 500 kişi kapasitesiyle Antalya’nın en büyüğü olan Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını dün açmıştı. Fuar da 210 yayınevi, 52 stant ile yer alırken, 133 yazar yer alıyor.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBeşiktaş haberleri