Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, turizmcilerle görüştü

TOPLANTININ ARDINDAN ERDAL İNÖNÜ PARKINDA TÜRKİYE HARP MALULLERİ, GAZİLER, ŞEHİT, DUL VE YETİMLER DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETMEK İÇİN OTELDEN ÇIKMAYA HAZIRLANAN CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU, OTEL LOBİSİNE TEKERLEKLİ SANDALYEYLE GELEN 80 YAŞINDAKİ ZEHRA YİĞİT İLE SOHBET ETTİ.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, turizmcilerle görüştü
25 Kasım 2017 - 16:25

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’da turizmcilerle bir araya geldi.

Muratpaşa Belediyesi’nin toplu açılış ve yeni projesinin temel atma törenine katılmak üzere Antalya’ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sabah saatlerinde ilk olarak konakladığı otelde basına kapalı olarak, turizmcilerle bir araya geldi. Toplantının ardından Erdal İnönü Parkında Türkiye Harp Malulleri, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Antalya Şubesi’ni ziyaret etmek için otelden çıkmaya hazırlanan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, otel lobisine tekerlekli sandalyeyle gelen 80 yaşındaki Zehra Yiğit ile sohbet etti.

Daha sonra otelde bir program için gelen öğrencilerle özçekim yapan Kılıçdaroğlu, Türkiye Harp Malulleri, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Antalya Şubesi’ne yürüyerek geçti. Erdal İnönü Parkı içerisinde düğün fotoğrafı çeken bir çiftle de karşılaşan Kemal Kılıçdaroğlu, genç çifte hayırlı olsun temennisinde bulundu. Türkiye Harp Malulleri, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Antalya Şubesi’ne geçen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 30 dakikalık toplantının ardından park içerisinde muhtarlarla bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, daha sonra toplu açılış ve temel atma töreni için Antalya’nın Akdeniz’e uzanan en uç noktası Ziya Gökalp Kent Parkı’na geçecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -