Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

CHP’li gençler Döşemealtı’nda

DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ, CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) ANTALYA GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANLIĞINA YENİDEN SEÇİLEN MUSA GÜL VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ AĞIRLADI.

CHP’li gençler Döşemealtı’nda
15 Ocak 2018 - 13:21

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Gençlik Kolları İl Başkanlığına yeniden seçilen Musa Gül ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, CHP Antalya Gençlik Kolları İl Başkanı Musa Gül, Yönetim kurulu üyeleri ile CHP Döşemealtı Gençlik Kolları İlçe Başkanı Gökhan Gökçe’yi kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Genç, genç neslin kendileri için önemine dikkat çekerek, “Biliyoruz ki Gençlik bizim en büyük umudumuz. Bu kapsamda en büyük yatırımları gençlik için yapıyoruz. 2 yıl önce kurduğumuz ve bu yıl 3’ncü dönemine giren Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) ilçe gençliğine büyük kazanımlar sağladı. Aldıkları eğitimler başta olmak üzere, hayata geçirdikleri projeler ile de insana dokunuyorlar. Yine bölgeye kazandırdığımız ve önümüzdeki aylarda açılışına yapacağımız Gençlik Merkezi de bölge gençlerine büyük bir yatırım” diye konuştu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Gençlik Kolları İl Başkanı Musa Gül ise, “Özellikle ilçenin kalkınması ve bölgede yaşayan biz gençlerin çok daha iyi bireyler olarak yetişmesi için yapılan projeleri yakından takip ediyoruz. Öyle ki Gençlik Merkezi inşaatını gezip bilgiler aldık. Büyük bir heyecanla açılışına katılmayı bekliyoruz. Gençlere verdiği büyük destekler ve kendisine Gençlik Kollarından gelen bir Belediye Başkanı olduğu için ilk ziyaretimizi Turgay Genç başkanımıza yapıyoruz. Hedefimiz 2019. Seçimler öncesinde sokak sokak, ev ev gezerek partimizi yapılan projeleri anlatmak “ dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al