Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Çiçek sepeti yaparken kullanmanız gereken çiçekler

Çiçek sepeti yaparken kullanmanız gereken çiçekler
26 Haziran 2019 - 1:50
banner

Yaşam alanlarımızı daha güzel gösteren, onlara farklı bir atmosfer katan şeylerin başında çiçekler yer alıyor. Birbirinden güzel ve renkli olan çiçekler, insanları doğaya bir nebze daha fazla yakınlaştırıp, onları daha huzurlu hissettiren şeylerin başında. Ancak her şeyde olduğu gibi çiçeklerin kullanımında da daha dekoratif alternatifler arıyor ve öyle olmaları için çeşitli farklı yöntemler deniyoruz.

Çiçekleri daha dekoratif hale getiren şeylerin başında ise çiçek sepetleri yer alıyor. Onlarca farklı çiçek ile oluşturulan çiçek sepeti modelleri en kullanımı en şık eşyaların başında geliyor. Biz de bu yazımızda sizler için çiçek sepeti oluştururken kullanmanız gereken çiçekleri bir araya getirdik. 

Papatya 

Baharın en güzel çiçeklerinden olan ve kırları beyazlığı ile güzelleştiren çiçeklerden olan papatyalar, çiçek sepetleri içinde mutlaka kullanılması gereken çiçeklerden. Gerek hoş kokusu gerek güzelliği ile büyüleyen papatyalar, yaptığınız çiçek sepetini çok daha güzel kılabilecek detaylardan biri. 

Gül

Aşkın ve sevginin en güçlü temsilcilerinden olan güller, çiçek sepetlerine de hem renk katacak hem de onları çok daha özel kılacak çiçeklerden. Kırmızı, sarı, siyah gibi onlarca farklı renge sahip olan güller, her çiçek sepetinde mutlaka yer alması gereken çiçekler arasında ilk sıralarda bulunuyor.

Ayçiçeği

Çiçek sepeti oluştururken farklı bir atmosfer katıp, ilginç çiçekler denemek istiyorsanız ayçiçeği mutlaka denemeniz gereken çiçeklerden biri. Sarı ve büyük yaprakları sayesinde güneş gibi parlayacak olan ayçiçekleri son dönemde çiçek marketlerin favori ürünleri arasında bulunuyor. Tazeçiçek ise ayçiçeğini insanlarla buluşturan en önemli çiçek marketlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Taze ve sağlıklı ayçiçekleri ile siz de çiçek sepetinize farklı bir renk katabilirsiniz. 

Gerbera

Son olarak ise çiçek sepeti için renkli ve hoş dokulu gerberaları tercih edebilirsiniz. Büyük yaprakları ve canlı renkleri ile gerbera çeşitleri hayatınızı güzelleştirecek detaylar arasında ve kolayca da bulunabilecek olan gerberaları değerlendirmenizde fayda var.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co