Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Çocuk Şube Müdürlüğümüz Koordinesinde Lise Öğrencilerine Yönelik Seminerler Devam Ediyor

Çocuk Şube Müdürlüğümüz Koordinesinde Lise Öğrencilerine Yönelik Seminerler Devam Ediyor
01 Kasım 2021 - 11:02
banner

2021-2022 eğitim öğretim döneminde ülke genelinde polis/jandarma sorumluluk bölgesindeki okullar ile çevresindeki terör, asayiş, narkotik, trafik vb. konulardaki öncelik dereceleri ile sosyal, ekonomik, kültürel ve siyasal yapıları göz önünde bulundurularak analizler yapılmış, okullar dört öncelik derecesine ayrılmış ve okulların daha güvenli hale getirilmesi amacıyla gerekli tedbirler alınmıştır.

Alınan tedbirlerin yanında, öğrencileri bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yapılan çalışmada, il merkezinde öncelik derecelerine göre ayrılan okullarda, Çocuk Şube Müdürlüğümüz koordinesinde Siber, Trafik, TDP ve Çocuk Şube Müdürlüklerimizde görevli alanında uzman personel tarafından seminer verilmektedir.

Bu kapsamda, 27.10.2021 günü saat 10.00 da Kepez İlçemizde bulunan Karatay Anadolu Lisesinde (1) idareci, (2) öğretmen ve (40) öğrenci olmak üzere toplam (43) kişiye seminer verilmiştir.

Ayrıca Güvenli Okullar Projesi ve AHENK (Antalya Hedeflenen Eğitime Nitelik Kazandırma) Projesi kapsamında kapsamında, Karatay Anadolu Lisesi ve Toros Anadolu Lisesi Okul Müdürleri ziyaret edilmiş, okul yöneticileri ile değerlendirmelerde bulunularak okulun güvenlik ile ilgili sorunları görüşülüp, talepleri dinlenmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -