Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Cumhurbaşkanı aşkı pankart astırdı, polis alarma geçti

Cumhurbaşkanı aşkı pankart astırdı, polis alarma geçti
20 Temmuz 2017 - 15:00

Antalya’da bir vatandaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşebilmek için kentin işlek caddelerinden 3’üne dev pankart astı. Pankartlar polisi alarma geçirdi.

Kepez ilçesinin Yıldırım Beyazid Caddesi, Fabrikalar Mahallesi Gazi Bulvarı ve Altınova Bulvarı üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı ve ay yıldızlı Türkiye haritasının yer aldığı, “Dünya lideri Sayın Cumhurbaşkanım seni çok seviyorum, yüz yüze görüşmek istiyorum. Görüşmeyi engelleyenleri Allah’a şikayet ederim” yazılı dev pankartları gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Vinç yardımıyla sabah saatlerinde aydınlatma direkleri ve yön tabelasına asılan pankartlar polisi alarma geçirdi. Polis pankart üzerindeki yazıları fotoğraflayarak çevrede inceleme yaptı. Meraklı vatandaşlar da cep telefonu kamerası ile pankartı fotoğraflayarak, olup biteni anlamaya çalıştı. Kısa süre astığı pankartların yanına gelen Mustafa Taş, ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü. Pankartlar ise polisler tarafından kaldırıldı. Polis, yön tabelasına asılan pankartı almak için direğe tırmandı ve tabelanın orta bölümüne yürüdü. Tehlikeye ve akan trafiğe aldırmayan polis, çözdüğü pankartı yere bıraktı. Yerde pankartı katlayan polis daha sonra olay yerinden ayrıldı.

Açıklamalarda bunan evli ve iki çocuk babası Mustafa Taş, 15 yıl önce güneşin Türkiye’ye yeniden doğduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımıza ulaşmak için mektup yazdım, mail attım, miting alanında ulaşmaya çalıştım yine cevap gelmedi. 8 yıllık girişimime rağmen bir sonuç alamayınca buraya pankart astım” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al