Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Davut Çetin Baba Ocağında

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI DAVUT ÇETİN, 7 NİSAN’DA YAPILACAK OLAN ORGAN SEÇİMLERİ ÖNCESİNDE EKİBİYLE BİRLİKTE KORKUTELİ İLÇESİ’NDE YAPTIKLARI ÇALIŞMALARI ANLATTI.

Davut Çetin Baba Ocağında
30 Mart 2018 - 12:02
banner

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, 7 Nisan’da yapılacak olan organ seçimleri öncesinde ekibiyle birlikte Korkuteli İlçesi’nde yaptıkları çalışmaları anlattı.

ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO’nun 7 Nisan’da yapılacak olan seçimlerinde ‘Kırmızı Liste’ ile yer alacaklarını hatırlatarak, Korkuteli ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde büyük bir ilgi ile karşılanan Davut Çetin, projelerini ve çalışmalarını anlattı.

Korkuteli’nin ‘Baba Ocağı’ olduğunu söyleyen Davut Çetin, ATSO’da 20 yıldır her kademesinde görev aldığını ifade etti. İlçeyi sorunlarını her zaman yakından takip ettiklerini ifade eden Başkan Davut Çetin, “Meclis Üyesi, Yönetim Kurulu Üyesi, Başkan Yardımcısı ve ATSO Başkanı olarak görev aldığım her kademede ilçenin sorunlarını yakından takip ettim. Son olarak Korkuteli’nde bir Organize Sanayi Bölgesi kurulması için büyük çaba sarf ettik. Korkuteli Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için tüm çalışmaları tamamladık. Mermer OSB’nin Korkuteli’nin kalkınmasına çok büyük yararı olacaktır. Korkuteli’nde faaliyete geçecek bir Organize Sanayi Bölgesi, ilçe halkına ve bölgeye büyük değer katacak. Böylelikle şu an bir ‘Yazlıkçı’ bölgesi olan ilçeyi 12 ay yaşayan bir bölge haline dönüştürecek. Bu da 12 ay canlı bir ekonomiye sahip olmak anlamına geliyor” dedi.

Ayrıca yapılacak olan OSB’nin ilçenin özellikle genç nüfusuna istihdam yaratacağını dile getiren Başkan Davut Çetin, “OSB’ler sayesinde bölgede iş bulamayıp dışarıya giden gençlerde böylelikle memleketlerinde bir katma değer oluşturmuş olacak” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co