Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dedektif Osman Çelik Bireysel Dedektiflik Hizmetleri

Dedektif Osman Çelik Bireysel Dedektiflik Hizmetleri
11 Kasım 2022 - 22:41

Dedektif Osman Çelik Bireysel Dedektiflik Hizmetleri

2006 yılında İstanbul Ataşehir bölgesinde hizmete başlayan Dedektif Osman Çelik, alanında uzman ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı olması ile Türkiye’nin en ünlü dedektifleri arasında yer almaktadır. Başlangıçta sadece İstanbul bölgesinde hizmet veren Osman Çelik, ününün yayılması ve müşteri taleplerinin artması ile ülkemizde yaklaşık 38 ilde uzman ekipleri ile hizmet vermeye başlamıştır. 2021 yılında ‘ Yılın En Başarılı Dedektifi ‘ ödülünü almıştır ve Star TV, HaberTürk kanalları başta olmak üzere bugüne kadar birçok TV haber programı ve reality programına konuk olmuştur. Bu anlamda özel dedektif Osman Çelik, uzman ekibi ile birlikte hem kurumsal firma bazında hem de bireysel konular bazında dedektiflik hizmeti sunmaktadır. Osman Çelik ve ekibinin bireysel dedektiflik hizmetleri başlığı altında müşterilerine sunduğu hizmetler şunlardır;

  • Eş Takibi
  • Adres Tespiti
  • Öğrenci Takibi
  • Evlilik Öncesi Araştırma
  • Velayet Davası
  • Boşanma Davaları
  • Dolandırıcılık

Bu anlamda bireysel dedektiflik hizmeti almak istediğiniz her konuda internet sitesi üzerinde yer alan ‘ Dedektif Talep Formu ‘ nu doldurarak Dedektif Osman Çelik’ e gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Eş Takibi Dedektiflik Hizmeti

Genellikle eşinin ne yaptığını bilmek isteyen veya eşinin bir şeyler gizleyip, eşi tarafından aldatıldığını düşünen kişiler tarafından başvurulan bir dedektiflik hizmetidir. Bu kapsamda müşterilere sunulan dedektif bürosu hizmeti ile öncelikle ilgili kişinin gerekli bilgileri eşinden talep edilir. Ardından kişinin 3.şahıs olarak kişilik haklarına ve mahremiyetine zarar vermeyecek şekilde kamuya açık alanda takibi gerçekleştirilir ve yapıp yapmadıkları belgeler ile not edilir. Bu takibin sonunda tüm dokümanlar düzenli bir şekilde müşteri ile paylaşılır. Konu hukuki yollara başvurulacak hale gelir ise de özel dedektifin sunduğu deliller mahkemelerce kullanılabilmektedir.

Adres Tespiti Dedektiflik Hizmeti

Ülkemizin 7 bölgesinde hizmet sunan ve İstanbul dedektiflik alanında 2006’dan beri hizmet veren Osman Çelik Dedektif Bürosu, alanında uzman dedektifler ile çok kısa sürede ve hukuka dayalı yollar ile adres tespiti yapmaktadır. Adres tespiti hizmeti genellikle adres tespitine ihtiyaç duyulan, dolandırıcılık, adresini gizleme, telefon dolandırıcıları, borçluların gizlenmesi gibi durumlarda talep edilebilmektedir. Bu anlamda 7 gün 24 saat teknik araştırma ve delil peşinde olan Osman Çelik ekibi hızlı bir şekilde işlemlerinizi sonuçlandırarak delilleri eksiksiz ve şüpheye mahal vermeyecek şekilde sizlere sunacaktır.

Öğrenci Takibi Dedektiflik Hizmeti

Öğrenci takibi genellikle aileler tarafından çocuklarının olası şüpheli davranışlarından sonra talep edilmektedir. Genellikle öğrencinin ergenlik veya geçici şeklinde düşünülmeyen davranışları aileleri dedektife başvurmaya iter. Burada Osman Çelik ve ekibi öncelikle öğrencinin okul hayatını, arkadaş çevresini, rutin davranışlarını ve eylemlerini, rutin dışı yaptığı işleri, devamsızlıklarını ve varsa kötü alışkanlıklarını inceler. İncelemeleri sonucu elde ettiği verileri not alarak veliler ile paylaşır ve gerekli durumlarda velilere uzman ekipler tarafından tavsiyeler sunulur. Bunun dışında takip edilen öğrencinin okul çevresinde ona zarar verecek tarzda çetelerin varlığından şüphelenilirse emniyet güçlerine de haber verilmektedir.

Evlilik Öncesi Araştırma Dedektiflik Hizmeti

Evlilik öncesi dedektiflik hizmetleri, mutlu bir evliliğe adım atmak isteyen çiftlerden birinin, karşısındakinden emin olmak için talep ettiği hizmetlerdendir. Burada söz konusu kişinin kendini doğru tanıttığından emin olmak için sanal ve fiziki takipler gerçekleştirilir. Ardından uzman ekipler ile kayıt altına alınan bilgiler müşteri ile 3, şahısların kişisel hak ve özgürlüklerini zedelemeden tamamen hukuki yollar ile paylaşılmaktadır.

Velayet Davası Dedektiflik Hizmeti

Velayet davalarında önemli olan, eşlerin mal varlıkları ve hayat kalitelerinin çocuğa uygun olup olmamasıdır. Bu anlamda velayet için mahkemeye sunulacak delillerde hukuki yoldan lehinize delillerin toplanması İstanbul dedektif Osman Çelik tarafından gerçekleştirilmektedir. En kısa sürede mahkemenin seyrini etkileyecek sizin lehinize veya karşı tarafın aleyhine olan deliller toplanarak, talep eden müşteriye ulaştırılmaktadır.

Boşanma Davaları Dedektiflik Hizmeti

Boşanma davaları anlaşmalı olarak açıldığında mahkeme açısından sorun yoktur ve bir celsede boşanma işlemi gerçekleştirilir. Fakat söz konusu çekişmeli boşanma ise müşterilerimiz mutlaka talep ettiği hizmet doğrultusunda mahkeme dosyalarına eksiksiz ve doğru deliller sunmalıdır. Bu anlamda Osman Çelik ve profesyonel ekibi, tam bir gizlilik içerisinde söz konusu kişinin gerekli tüm bilgilerini toplayarak müşterisine sunmaktadır.

Dolandırıcılık Dedektiflik Hizmeti

Genel olarak telefon dolandırıcıları, nitelikli dolandırıcılık ve dolandırıcılık olarak talep edilen bu hizmetler en kısa sürede teknik ekiplerin yardımı ile çözüme oluşmaktadır. Bu anlamda alım ve satım, üründe sahtecilik gibi durumlarda mahkemeye sunulacak deliller için hukuki yoldan deliller toplayan Dedektif Osman Çelik ve ekibi, dolandırıcılık mağduru olan kişilerin maddi ve manevi zararlarının önlenmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat