Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Deri Etek

Deri Etek
29 Aralık 2020 - 19:15
banner

Deri Etek

Her kıyafet siz kendinize yakıştırdıktan sonra güzeldir. Derinin ise bir ruhu vardır, asidir deri, isyankardır, serttir, karizmatiktir bir kere karizmatik. Giyen insanın havasını değiştirir birden bire. Deri etek üstüne deri ceket, altına da ceketinizin ve eteğinizin rengiyle uyumlu bir ayakkabı son olarak da doğru bir makyaj ve takı kombiniyle siz de hem kendi havanızı hem de girdiğiniz ortamın ruhunu değiştirebilirsiniz.

Tarzınız Ruhunuzu Yansıtıyor

Hepimizin bazı yönleriyle kalıplaşmış bir tarzı vardır. Kimimiz biraz daha konuşkanken kimimiz daha ağırbaşlı olabilir. Fark etmişsinizdir ki o gün giydiğimiz kıyafetler ya ruh halimizi yansıtır ya da ilerleyen saatlerde aynaya baktıkça o kıyafetin ruhuna bürünürüz. Deri kıyafetler de tam bu anlamda çok fonksiyoneldir. Deri deyince aklınıza hemen de asi ve sert olmak gelmesin. Çiçekli bir sweat altına giyeceğiniz açık renk bir deri etek sayesinde gayet enerjik ve cıvıl cıvıl bir hava da saçabilirsiniz.  Hangi kombini yaparsanız yapın şıp diye oturan etek modelleri için siz de https://www.tiffanytomato.com.tr/deri-etek adresinden modelleri inceleyebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co