Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dev çam ağacı gece araba ve evin üzerine devrildi

ANTALYA’DA DÜN SABAH SAATLERİNDEN BU YANA ETKİLİ OLAN ŞİDDETLİ POYRAZ YÜZÜNDEN BİR EVİN ÖNÜNDE BULUNAN YARIM ASIRLIK ÇAM AĞACI EVİN ÇATISI VE BAHÇEDE BULUNAN ARACIN ÜZERİNE DEVRİLDİ. SABAH KALKTIKLARINA DIŞARI ÇIKAN AİLE İSE GÖRDÜKLERİ KARŞISINDA ŞOKE OLDU.

Dev çam ağacı gece araba ve evin üzerine devrildi
26 Ekim 2018 - 12:08

Antalya’da dün sabah saatlerinden bu yana etkili olan şiddetli poyraz yüzünden bir evin önünde bulunan yarım asırlık çam ağacı evin çatısı ve bahçede bulunan aracın üzerine devrildi. Sabah kalktıklarına dışarı çıkan aile ise gördükleri karşısında şoke oldu.

Olay Aksu ilçesine bağlı Yurtpınar Mahallesi’nde bulunan İbrahim Gökçen’e ait müstakil evin önünde meydana geldi. Dün sabah saatlerinden itibaren Antalya’da etkili olmaya başlayan ve zaman zaman da şiddetini arttıran poyraz nedeniyle evin bahçesinde bulunan yarım asırlık çam ağacı, gece geç saatlerde evin çatısına ve bahçede bulunan hafif ticari aracın üzerine devrildi. Herkes uykudayken yaşanan olayda kimse yaralanmazken araçta maddi hasar meydana geldi. Sabah dışarı çıktıklarında büyük bir şok yaşayan Gökçen ailesi ise gördükleri manzaraya inanmakta zorluk çekti.

“Acaba hayal mi görüyorum dedim”

Böyle bir şeyin akıllarının ucundan bile geçmediğini belirten İbrahim Gökçen, “Gece şiddetli poyraz vardı. Her zamanki gibi aynı saatte uyuduk. Sabah kalktım, yüzümü yıkamak için dışarı çıktım. Bir de baktım bizim yarım asırlık ağaç devrilmiş. Acaba hayal mi görüyorum dedim. Gerçekten yıkılmış. Allah’tan uykudayken oldu. Küçük çocuklar vardı gece olması sevindirici oldu. Evin çatısında küçük çaplı ve arabamızda hasar var. Buna da şükür. Allah daha beterinden korusun” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr