Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

DHI Saç Ekimi Fiyatları

DHI Saç Ekimi Fiyatları
21 Aralık 2019 - 18:04

DHI Saç Ekimi Fiyatları

Direct Hair Implant; saç köklerinin donör bölgeden alınıp, direkt olarak ekilmesi uygulamadır ve oldukça düşük komplikasyonla çabuk sonuç elde edilen bir yöntemdir. Tıraşsız saç ekimi olarak da bilinen bu uygulama; bu sebeple hem erkeklerde, hem de kadınlar yaygın biçimde tercih edilmektedir. DHI Saç Ekimi Fiyatları; uygulamanın yapılacağı saçsız bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilirken, elbette her klinik farklı bir fiyat politikasına sahiptir.

DHI Saç Ekimi Nedir?

İngilizcesi “Direct Hair Implant” olup baş harflerinin kısaltılmasından DHI denilmektedir. Direkt Saç İmplatının normal saç ekimlerine nazaran birçok artısı bulunmaktadır. Bu tekniğin seçilebilir olmasını sağlayan özelliği dikiş ve iz gibi aşamalara gerek kalmadan uygulama yapılabiliyor olmasıdır. Başınızın arkasındaki gür bölgeden alınan greftler, saçsız alandaki bölgeye implant yöntemiyle yerleştirilir. Bu yöntem sayesinde alınan greftlerin hava ile teması az olduğundan daha sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir. 

Başınızın arkasından alınmış olan greftler, uygulanacak bölgede herhangi bir kesik olmadan bölgeye uygulanmaktadır. Özel aletler vasıtasıyla yapılan bu işlem ekilen saç köklerinizin daha sağlam ve daha sık olmaktadır. Bu kadar titizlik gereken uygulama elbette FUE saç ekimi yönteminden uzun sürmektedir. DHI Saç Ekimi fiyatları diğer saç ekim uygulamalarından biraz yüksek olsa da sonuçtaki tatminkârlık ve sağlıklı saçlar sebebiyle saç ekimlerinde insanların başta gelen tercihleri arasında yer almaktadır. 

DHI Saç Ekimi Nasıl Uygulanır? 

Herhangi bir kesik veya bir delik açılmadan kafanızın arkasındaki gür bölgeden alınan craftlar saç ekimi yapılacak bölgeye implant edilir. Havayla az temas eden craftlar daha sağlıklı saçlara imkân sunmaktadır. Bu yöntem sayesinde sizlerde artık eski gür saçlarınıza kavuşabilirsiniz. 

Avantajları Nelerdir?

DHI Saç Ekimi diğer yöntemlerden biri olan FUE saç ekimine göre biraz daha uzun süren bir uygulamadır. Ama DHI Saç Ekimi yöntemi ile alınan sonuç FUE yöntemi ile alınan sonuçtan daha tatminkârdır. Bu yüzden saç ekimi yaptırmak isteyen insanların çoğu bu yönteme başvurmaktadırlar. 

•DHI Saç Ekimi diğer saç ekimi yöntemlerine göre daha fazla saç çıkmasına olanak sağlamaktadır. 

•Herhangi bir kesik veya delik açılmadan işlem tamamlanır.

•Bu yöntem ile ekilen saçların daha estetik ve doğal bir görünümü vardır.

En Uygun DHI Saç Ekimi Fiyatları

DHI Saç Ekimi fiyatları diğer yöntemlere göre daha yüksek olsa da avantajlarını göz önünde bulundurduğumuz zaman bir çok insanın tercih sebebi olmuştur. Diğer yöntemlere göre daha az acı hissi duyarak daha gür saçlara sahip olabilirsiniz. DHI Saç Ekimi Fiyatları uygulanacak bölgenin büyüklüğüne ve seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu yöntem ile daha etkili sonuçlara ulaşabilir ve hayatınızın geri kalanında daha estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. 

Tabii kalite odaklı düşünecek olursak ki, doğru olan budur. DHI Saç Ekimi Fiyatları araştırması tek boyutlu yapılmamalıdır. Mutlaka işlemi gerçekleştirecek hekim ve kliniğin referansları incelenmelidir. Aksi durumda beklenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle kaliteli ekim yaptırabileceğiniz kaynağa erişmek için en iyi araştırmayı yapmanız önerilir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat