Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Doğum Sigortasının Avantajları Nelerdir

Doğum Sigortasının Avantajları Nelerdir
06 Kasım 2020 - 19:38

Doğum Sigortasının Avantajları Nelerdir ?

Doğum sigortası anne baba olmak isteyenlerin sıklıkla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Doğumdan önce annelerin ilgilenmesi gereken birden fazla detay bulunsa da doğum sigortası başlıca konulardan biri. Doğum sigortasını gebelik başlamadan önce veya gebelik başladıktan sonra alabilirsiniz. Doğum için tercih ettiğiniz hastane ve doğum şekli başta olmak üzere birden farklı detay maliyet üzerinde etkin rol oynuyor. Bulunduğunuz şehirde yer alan tüm hastanelerin sigorta maliyetlerini merak ediyor olabilirsiniz. Tüm teklifleri kolayca görüntüleyerek doğumdan önce size en uygun sigortayı kısa sürede yaptırabilirsiniz. 

Doğum sigortasının sunduğu diğer avantajlar neler diyorsanız işte cevabı; 

  • Doğum sigortası ile masraflarınızı karşılayın 

Hamilelik heyecanın başladığı günlerde düzenli olarak muayene olmaya gitmeniz gerekiyor. Doğum sigortası sayesinde hamilelik boyunca yaptıracağınız muayenelerinizi ekstra masraf yapmadan sigorta kapsamına alabilirsiniz. 

  • Hamilelik esnasındaki tüm tetkikleri ücretsiz hale getirin 

Doğum sigortası sayesinde hamilelik boyunca yapılan tüm tetkikleri ve testleri ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz. Bu sayede hamileliğin başından sonuna kadar birçok aşamayı paket kapsamında ücretsiz bir şekilde almanız mümkün. 

  • Özel oda ve refakatçi giderleri için ek ücret ödemeyin 

Doğum esnasında size özel olarak hazırlanmış bir oda ile keyifli bir hikayeyi geride bırakabilirsiniz. Ayrıca yanınızda kalan refakatçi için ek ücret ödemeden sigorta kapsamından yararlanabilirsiniz. 

  • İstediğiniz doğum şeklini sigorta kapsamına alın 

Epidural normal ya da sezeryan doğum yapmak isteyebilirsiniz. Doğum sigortası yaptırırken her iki doğum şeklinden de yararlanmanız mümkün. 

  • Doğum sonrası belli bir süre ek ücret ödemeden yatış sağlayın 

Doğum yaptıktan sonra ne kadar süre hastanede kalacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Doğum sigortası sayesinde belli bir güne kadar herhangi bir ücret ödemeden bulunduğunuz hastanede kalabilirsiniz. 

  • Seçtiğiniz pakete göre taksitli ödeme imkanı elde edin 

Bulunduğunuz bölgeye ve seçtiğiniz doğum sigortasına göre maliyetler değişebilir. Doğumdan önce bütçenize göre taksitlendirme yaparak doğum sigortasını kolayca ödeyebilirsiniz. 

  • SGK kapsamlı yeni doğan hizmetinden faydalanın 

Doğumdan sonra bebek ile ilgili giderler olabilir. SGK kapsamlı paket sayesinde yeni doğan hizmetlerini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Doğum sigortası ve avantajları hakkında merak ettiğiniz pek çok detay için https://www.tamamlayicisaglik.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bayan Deri Ceket Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Abiye Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tunik Gömlek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Triko Kazak Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tektaş Pırlanta Yüzük
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Setüstü Ocak Seçenekleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın İç Giyim
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Far Paleti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cartier Panthere

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al