Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Döşemealtı Belediye personeline “Etkili İletişim” eğitimi

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ’NCE GERÇEKLEŞTİRİLEN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİ SÜRÜYOR. DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ’İN DESTEĞİYLE PLANLANAN EĞİTİMDE İLKER KALDI “ETKİLİ İLETİŞİM, VATANDAŞLARLA DİYALOG VE PROTOKOL KURALLARI” KONULARINDA BİLGİLER VERDİ.

Döşemealtı Belediye personeline “Etkili İletişim” eğitimi
05 Eylül 2018 - 13:10

Döşemealtı Belediyesi, personelin vatandaş ile daha etkili iletişim kurabilmesi, empati yapması ve kendilerini geliştirebilmesi için “Etkili İletişim Semineri” düzenledi.2 gün boyunca devam edecek eğitim seminerine bütün belediye personelinin katılması amaçlanıyor.

Döşemealtı Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen hizmet için eğitim seminerleri sürüyor. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in desteğiyle planlanan eğitimde İlker Kaldı “Etkili İletişim, Vatandaşlarla diyalog ve protokol kuralları” konularında bilgiler verdi. Özellikle yüz yüze iletişimin yaşamın her alanında önemli olduğunun dile getirildiği eğitimde, dikkat edilmesi gereken noktalar örneklerle anlatıldı. 2 Gün sürmesi planlanan eğitimle belediye personelinin kurum içi ve kurum dışı iletişim süreçlerini daha etkin ve verimli gerçekleştirmesi amaçlanıyor. Halkla doğrudan iletişim halinde olan müdürlüklerde görev yapan personel başta olmak üzere bütün personel eğitime katılacak.

Personele daha geniş bir vizyon kazandırmak, daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek, verimliliği artırmak amacıyla hizmet içi eğitimlere büyük önem verdiklerini kaydeden Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç,” “Tüm personelimizin günlük hayatlarında da kendilerine faydası olacak bu eğitimler sayesinde halkımıza çok daha iyi hizmet edeceklerine inanıyorum. Halkla aramızdaki iletişimi daha güçlü kılmak adına hizmet içi eğitimlere devam edeceğiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al