Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Döşemealtı Belediyesi HESTOREX’TE

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ, BU YIL CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYESİNDE İKİNCİSİ DÜZENLENEN DÜNYA SAĞLIK, SPOR VE ALTERNATİF TURİZM KONGRE VE FUARI’NDA (HESTOUREX) STANT AÇTI.

Döşemealtı Belediyesi HESTOREX’TE
05 Nisan 2018 - 16:02

Döşemealtı Belediyesi, bu yıl Cumhurbaşkanlığı himayesinde ikincisi düzenlenen Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı’nda (HESTOUREX) stant açtı.

Antalya ANFAŞ Fuar merkezinde gerçekleşen ve bu yıl 160 ülkeden 4 bin üzerinde satın alma heyetinin katıldığı Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı açıldı. Fuar açılışının ardından Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, standa ziyaretçileri ağırladı. Ziyaretçiler stanttaki Döşemealtı halısının dokunduğu halı tezgahına büyük ilgi gösterdi. Ziyaretçiler halı tezgahında bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Turgay Genç, ardından diğer stantları ziyaret ederek bilgi aldı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “İlçemizi her platformda tanıtmak için çalışıyoruz. Bu anlamda Hestourex fuarını önemsiyoruz. Bu yıl 2.’si düzenlenen fuar, ilçemize, Antalyamıza ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al